Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pelenka fétises fiúk, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pelenka fétises fiúk, mit tehetnék hogy teljes élvezet legyen ez számomra?

Figyelt kérdés
Ezen a héten lett meg életem első adag felnőtt pelusa és azt szeretném hogy nagyon élvezetes legyen ez, nem vagyok AB de ha valaki tud olyat mondani amit AB-k csinálnak akkor azt is nyugodtan leírhatja de jobban örülnék ha elsősorban a DL részhez írnátok ötleteket (AB= adult baby, DL= diaper lover)

2015. nov. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

Sok fétist láttam már, de ez undorító.


Addig ütnélek amíg meg nem döglesz az tuti

2015. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 ebben mi a gusztustalan?
2015. nov. 17. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Én is csak DL vagyok.Engem pl nagyon izgat a peluson a pvc gumibugyi.A legjobb,"nyilvánossan" hordani.Úgy öltözök fel,hogy ne lehessen látni a csomagot,és irány az utca.Nagyon jó a boltba pl ha fizetek,vagy beszélgetek valakivel,és közbe beposilek.ídén nyáron próbálzam ki,hogy elmentem idegen városba,és úgy öltöztem,hogy látszódjon a pelus,és a rózsaszín pvc gumibugyi.Jókemény anyagból volt,minden lépésnél zörgött.Meglepő,de senki nem figyelt fel rám,senkit nem érdekelt.De nekem jó volt.

Engedd el a fantáziád,és valósítsd meg.Neked lehet pl hogy a hashajtó,és a kaksi teszi élvezetessé a pelust.Nekem pl az sok.

Sok sikert!


Várom a sok fikázó hozzászólást!

2015. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
keress fel egy pszichológust
2015. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csak használjál pelenkát
2015. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!