Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyünk, hogyha a kislány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, hogyha a kislány szivárványos karkötőt hordana?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom hord ilyet, csak nemrég a kislányunk, (nekem nevelt lányom) közölte, hogy ő is akar, olyat mint a papa. Elmagyaráztuk neki, hogy miért hordja a "papa", de így is akarja hordani. A kislány 7 éves még csak, ezért aggódunk, mert miattunk már iskolát is kellett váltania, mert nem csak a nagyobbak, de két tanát(!) is rászállt már emiatt. Az új iskolájába már nem is megyünk ketten a párommal érte.


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)


29/F


2015. nov. 20. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Ha tényleg szeretitek a gyereket, adjátok normális pároknak nevelésre. Az egész gyermekkorát tönkreteszik neki. Mire felnőtt, ég, idegrendszeri lesz szegény.
2015. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Én sem tartom a legokosabb ötletnek az ilyesmit, De ha úgy érzitek a pároddal, hogy képesek vagytok normális nevelést és életet adni a kislányotoknak akkor Sok sikert meg kitartást kívánok nektek!

A picurnak meg vegyetek másmilyen karkötõt ilyet pl: [link]


Biztos tetszene neki, kislányos is,szivárványos is.

18/L

2015. nov. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is kaphat, csak valami másfajta "szivárványosat", ami nem feltétlen kelt rossz gondolatokat másokban. :)
2015. nov. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

elég szánalmas, hogy iskolában ilyen tanárok vannak...gusztustalan.


első...egy család/pár attól lesz normális, hogy férfiből és nőből áll? gondolom akkor te eddigi életed során csak normális családokat láttál, ahol mindenki boldog és minden csodás. véletlenül se szar minden 5. házasság és teszik tönkre ugyanúgy a gyereket az idióta szülők... (igen belelátok, oviban dolgozom). inkább adnám egy rendes meleg párnak a babát, mint amilyen hetero párokkal összetalálkozom....

2015. nov. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Általános iskolás tanároknak jobb dolguk sincs, mint rászállni a gyerekre. Némelyik olyan agyi szinten van, mint a gyerekek akiket tanít..
2015. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Mondd neki, hogy baja lehet belőle, és inkább iskolába ne vegye fel.

A régi iskolákat feljelentettétek?

2015. nov. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem hiszem, hogy egy 7 éves kislányon szemet szúrna egy szivárványos karkötő. Ebben a korban minden színes ékszer menőnek számít, de ha mégis nagyon aggódnátok, akkor vegyetek ilyet:

[link]

Szinte minden játékboltban kapható. Mini "befőttes gumikból" maga fűzheti össze, olyan színátmenetben, amilyenben csak szeretné. Elég menő, unokaöcsém és keresztlányom is imádja :)


Felháborító, hogy tanárok képesek ilyen mélyre süllyedni.

Waldorf sulit nem próbáltatok? Sokkal elfogadóbbak, és szerintem egy mai magyar átlag iskolához képest az oktatás is színvonalasabb. Az általános vélekedéssel ellentétben pedig, nagyon okos gyerekek kerülnek ki az intézményből.

2015. nov. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Jól értem: az itteni homofóbok féltik a gyereket a "rossz neveléstől", miközben más homofóbok (FELNŐTT TANÁROK) konkrétan elüldöztek egy kisgyereket az iskolából?

Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy jobb lett volna, ha a világ véget ér 2012ben.


Amúgy Kérdező nem akarlak elkeseríteni, de ha híre megy, hogy ki a párod, karkötő nélkül is van rá esély, hogy lesznek, akik a gyereken töltik ki a lelki sérelmeiket, szóval ennyi erővel akár viselheti is.Legalább nem azt érzi, hogy le kell tagadnia a családját.

A tanárokon rengeteg múlik, ha tényleg foglalkoznak a gyerekekkel, akkor elejét tudják venni a piszkálódásnak.

2015. nov. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Érdekesen hangzik, egy 7 éves kislánynak a szivárványos karkötője miatt történhet ilyen? Vagy inkább csak tudták, hogy kik a nevelői és ebbe bele lehetett kötni!?

Az első válaszolónak az értelmi szintje nagyon ott van...

Szerintem hordhat szivárványos karkötőt. Esetleg ne legyen benne LMBT felirat. :) De ettől függetlenül a többi válaszoló 1-2 linkje szerintem is megoldás. Szívecskés-lepkés stb formájú karkötő megoldhatja a problémát.

2015. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Jaj annyira elszomorít hogy ipyen a világ :-(

Igaz, én 21 vagyok ès meg tudom vèdeni magam de (heterókènt!) minden lehetősèget kihasznàlok hogy kiàlljak az LMBTQ emberek mellett. Pont azèrt mert ennyi tàmadàs èri őket, meg kiközösítés, pl a kislàny helyèben biztos én is szìvesen hordanék ilyen karkötőt. Nagyon bàtor hogy vàllalkoztatok a felnevelèsère, sok sikert kìvànok nektek ès sok örömöt! :-) remèlem egyszer eljutunk majd oda, hogy ez termèszetes lesz

2015. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!