Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok ti milyen nasival vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy11 kérdése:

Srácok ti milyen nasival vagy édességgel szeretitek a pocit és a párotokat kényeztetni?

Figyelt kérdés
Irjátok meg a kapcsolatban melyik oldalon álltok :D
2015. nov. 24. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Párom saját termelésű fehérjéjét szeretem legjobban :)
2015. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szeret amit én csinálok.
2015. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mármint, amennyiben tényleg ételre gondolsz és nem csak én vagyok rettenetesen naiv... az én párom mindent szeret, ami kókuszos. Úgyhogy általában valamilyen ilyen jellegű édességgel szoktam (van pl. a Lindt-nek egy nagyon finom kókuszos csokija, azért élünk-halunk).

21/F aktív

2015. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
bab
2015. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Párom nincs, de a saját pocim szeretem gyümis joghurttal kényeztetni. Finomnomnom és egészséges :3

19/f/m

2015. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És aktív volnék:)
2015. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs párom, de amúgy nekem is szerettek mindent, amiket csináltam :) Én az epret, karamellás csokit nagyon imádom.


22/F/uni (bár inkább aktív)

2015. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz az izlésed, én a tiramiszu fagyi, a fehércsokis kekszgolyó, és ami örök nállam az a fondannal boritott bármi :D van párom is és sokszor én adom a szájába a sütit
2015. nov. 29. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!