Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok? Kipróbáltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok? Kipróbáltam a szeket egy korombeli meleg fiúval. Csak érdekelt a dolog. és lányos volt a teste. Azonban amikor bedugta nekem a forró farkát magamtól elélveztem 4 perc alatt:S ugye nem?

Figyelt kérdés
viszont azóta minden nap hányok és suliba sem mentem, lógok. undorodom magamtól. anyuák azt hiszik beteg vagyok.
2015. dec. 2. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon gondolkozz, hogy most meleg vagy vagy biszex vagy mi, mert nem számít...kipróbáltad mert érdekelt, ezzel nincs gond, nem kell emiatt undorodnod magadtól, mert tök természetes, ha kíváncsi vagy!

Ha úgy gondolod, hogy nem volt jó a dolog, akkor kész-passz, kipróbáltad, nem jött be, ennyi! Ha meg azért tetszett, akkor...az már picit bonyolultabb, de akkor sincs semmi gáz :)

Fel a fejjel és próbálj visszarázódni a megszokott életedbe és másra gondolni!

2015. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak járni kéne abba az iskolába, ott tanítják a helyesírás rejtelmeit.
2015. dec. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez tuti fake kérdés.
2015. dec. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Dr. Kangörcs ***** válasza:
96%
És ha igen? Miért kéne emiatt undorodni magadtól?
2015. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

ajánlom figyelmedbe ezt a cikket így lehet hogy megérted mi a szitu

[link]

2015. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
de miért kell magadtól undorodni? ezt el kell fogadnod, semmi baj, hogy meleg vagy vagy bi. ne emészd magad, mert ezen úgysem tudsz változtatni, ha meg élvezted, örülj neki.:P ;)
2015. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!