Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Megismertem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megismertem egy nőt. Nagyon szeretem és találkozgatunk. Azonban van párom akivel együtt lakom. De én részemről nem érzem már azt amit az elején. Kihűlt.

Figyelt kérdés

Azt hittem teljesen meleg vagyok, de úgy tűnik mégsem. Egy éve vagyunk együtt és ő teljesen belém van még zúgva.


Az elején jó volt a szex is, de én érzelmileg sosem éreztem kielégültnek magam mellette. Azzal nyugtattam önmagam, hogy az idő majd megoldja és csak önelfogadási problémáim vannak.


Megjegyem, ezt az egyik meleg ismerősöm mondta nekem, akinek elmeséltem hogy kétségeim vannak.


Azonban most jött egy lány és életemben először úgy érzem boldog lehetek mind lelkileg mind testileg.


Viszont nem tudom hogy mondjam ezt meg. ugyanis. két hónapja meggyőzött hogy költözzünk össze -bevallom nem akartam de annyira szerette volna hogy beadtam a derekam- és jelenleg együtt lakunk.


Azonban az elmúlt 4 hete, mióta ismerem ezt a lányt, már nem megy annyira vele a szex. sőt. kifejezetten taszító ha úgy ér hozzám.


Nem esik jól. Ő érzékelte ezt, viszont azt gondolja hogy depressziós vagyok, ugyanis arra hajlamos típus vagyok sajnos és ezt ő is tudja.


Most mit csináljak? Hogy szabaduljak meg tőle úgy hogy ne tegyem tönkre lelkileg? időközben arra is rájöttem hogy családot is szeretnék alapítani. Most pedig lehetőségem is van úgy érzem.



27f



2015. dec. 7. 22:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
undorító dolgot tettél.. szégyellheted magad.. (már bocs)
2016. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%

Miért mert már nem homár?

Ember az a normális ha mindenkit megdug lányokat 2x :D

2016. aug. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!