Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem megy. Én nem bírom el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy. Én nem bírom el hogy a fiúk jobban bejönnek. A lányok is, de a fiúk jobban. Mert a női nemiszervek csúnyák. Mitcsináljak? Akarok gyereket majd. De egy fiú popsija szebb és jobb és finomabb.18f

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 22:54
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
nézd. elhiszem hogy neked ezek sablonos ideológiák. De, számomra nem azok. számomra ezek valódi vágyak! A saját vágyaim. Nem mások által előírt szabályok.
2015. dec. 9. 20:21
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem elbeszéltünk egymás mellett. Ezek a dolgok számomra is ugyanúgy valódi vágyak voltak! Ne hidd hogy nem! De egyszerűen már nem vágyok rá, hogy feleségem és "normális" életem legyen, ennyi.
2015. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

15ös vagyok, Én is úgy képzeltem el kislányként, hogy lesz egy férjem, szép esküvőnk meg gyerekeink. De olyan 14évesen rájöttem, hogy nem ezt akarom, és ez ellen nagyon tiltakoztam, volt pár barátom. Aztán 18évesen beletörődtem.

Ahogy írtad sokan ellenzik a melegeket és sok meleg lesz öngyilkosok nem pedig boldogok. De legalább felvállalom aki vagyok.

2015. dec. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

De akkor is meleg vagy, hiába tagadod le..de mivel a nőket is szereted, biszex. És ugye a biszex fogalma magába foglalja a hetero + meleg tulajdonságot..tehát meleg is vagy. Fogadd el, kész!


24/f

2016. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!