Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem megy. Én nem bírom el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy. Én nem bírom el hogy a fiúk jobban bejönnek. A lányok is, de a fiúk jobban. Mert a női nemiszervek csúnyák. Mitcsináljak? Akarok gyereket majd. De egy fiú popsija szebb és jobb és finomabb.18f

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 22:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy másoktól kérded, hogy mit csinálj, tedd azt, amit igazán szeretnél! Ha egyszer a fiúk tetszenek jobban, akkor őket füzögesd és kész. :) Lehet gyereked nősülés nélkül is, ahogy előttem már többen írták.


És lehet, hogy most úgy érzed, teher számodra az, hogy a fiúk jobban bejönnek, de el fogod bírni, és el akarod bírni. Butaság aggódnod, meg azt hinned, hogy ez gáz, csak élj szabadon. :)

2015. dec. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudom elképzelni hogy öreg koromra egy másik trottyl vagyok. marha ocsmány a gondolat. és gázos is....


és gyereket szeretnék. nah igen. és itt a gázos."


Ezen besírtam! xD Elárulok valamit, de titok, úgyhogy ne add tovább senkinek: a nők is megöregszenek, sőt, te is meg fogsz öregszel.. ergó öreg korodra te is, meg az akkori párod is (ha lesz) öregek és csúnyák lesztek (nemtől függetlneül)... Ez most még fiatalon hatványozottan undorító, de később kénytelenek leszünk hozzászokni, ha már benne leszünk a korban. :D


25F m


UI: ja, és képzeld el, hogy ha most egy friss hamvas punci is undorító, akkor mennyivel inkább lesz az, amikor majd összeaszik és úgy fog kinézni, mint egy boxer pofazacskója :D

2015. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
*te is meg fogsz öregedni
2015. dec. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

"De egy fiú popsija szebb és jobb és finomabb.18f"


Egy fiúnak nem popsija van, hanem segge, bszki!

2015. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a jövődet. Feleségül veszel egy nőt, lesznek gyerekeid. Aztán olyan 40éves korod körül rájössz hogy te nem ezt akarod, ezért folyton mérges leszel magadra és mindenki másra is, sokat leszel részeg, hogy eltudd viselni ezt. Aztán elválsz a gyerekeid elhagynak és boldogtalanul fogod élni az életed.

VAGY beismered hogy meleg vagy és nem teszed tönkre a saját és más életét is.

22/L

2015. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Na akkor mondok én is egy lehetséges forgatókönyvet.


ime:


1, összejövök egy pasival, egy ideig rendben is van, de mivel a homoszexuális kapcsolatok nem tartanak éppen sokáig, -ami részben azért van mert 2 férfiről van szó, részben meg azért mert ugyebár tudjuk mekkora nyomás van a meleg párokon- így hamar vége is lesz.


2, folyamatos titkolózásban élek. Rámegy az idegrendszerem. Sosem lehetek igazán boldog. Könnyü azt kijelenteni hogy el lehet mondani, hát kérem NEM, nem minden esetben előnyös ezt elmondani. hatalmas károk és kellemetlenségek származhatnak belőle. Ezért is élnek sokan inkább titkokban.


3, 40 éves leszek és azon kapom magam hogy senkim nincs és már a kutyának sem kellek. Magányos vagyok, nincs meg az otthon melege, nincs meg a lelkitársam, nincsenek gyerekeim, üres az életem. Szüleim is öregek, nagyszüleim nincsenek, egyedül anyám van nekem, aki meg nem érti mi a baj velem 40 évesen. inni kezdek, akár drogozni, így keresem a boldogságot és próbálom elfojtani a fájdalmat és aztán így halok meg hamarosan.


Az utolsót arra írtam, hogy amit a végén írtál nem éppen úgy van ahogy azt a te fejedbe beleültették bizonyos médiumok, nagyokosok. sajnos nem sokan szeretik elismerni, de ez szokott várni a melegek egy jelentős részére. Most lehet bontogatni, hogy ez a társadalmi nyomás miatt és egyéb más külső behatások miatt történik, de ez engem nem igazán érdekel. engem az érdekel hogy én boldog legyek az életben, ebben az életben. Nem érdekelnek következő generáció melegei. Nem vagyok mártír.


Amúgy azt még hozzá teszem, hogy olyan helyeken ahol a homoszexualitás sokkal jobban elfogadott, a melegek közt a promiszkuitás ugyan úgy sokkal jobban megfigyelhető, mint bárhol máshól. Tehát ez inkább abból fakad hogy 2 férfiról beszélünk.

2015. dec. 9. 14:00
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem lehetek igazán boldog."

Régen én is így gondoltam, de ez egy hatalmas baromság!

Merjél már hinni magadban és abban, amit el akarsz érni!

Nem csak azok a negatív forgatókönyvek léteznek, amiket te az előbb magad elé vizionáltál, b. szki erőltesd meg magad és ne azt képzeld el, hogy milyen életet nem akarsz, hanem azt, hogy milyet igen!

2015. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

"ne azt képzeld el, hogy milyen életet nem akarsz, hanem azt, hogy milyet igen!"


feleséget, egy kedves lányt, gyereket, lakást, autót, normális életet.

2015. dec. 9. 19:20
 19/24 anonim ***** válasza:
56%
hát akkor hol itt a probléma? Ha azt akarod, akkor szerezz, csajt, legyen kocsid és gyereked. A fiúkat meg hagyd meg nekünk.
2015. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem, hogy úgymond "normális" életet szeretnék, feleséggel, kertes házzal stb. De aztán idővel rájöttem, hogy mégsem ez kell nekem. Nincs szükség sablonos ideálokra, hogy valaki boldog legyen.

A gyerek persze más kérdés, azt én is szeretnék, de örökbefogadással. :)

2015. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!