Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes még ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még ezzel a sráccal tovább foglalkoznom? 20/f

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek tetszem és bejövök, és megbeszéltük, hogy párkapcsolatot kezdünk, azonban amikor megtudta, hogy passzív vagyok, akkor meghátrált és mégsem akarja az egészet. Azt mondta, neki fontos a szex és ha így nem passzolunk össze, akkor nem érdemes belevágni az egészbe. (Ő is passzív). Ez nekem eléggé rosszul esett, mert kedvelem és most csalódtam benne, hogy ilyen szélsőséges és beszűkült elvei, nézetei vannak, amikből nem enged, pedig szerintem nem kellene, hogy ez akadálya legyen egy párkapcsolatnak, ha két ember kedveli és szereti egymást. Emiatt elég felszínesnek találom most már őt. Úgy gondolom, más módszer is van a szexualitás megélésére egy párkapcsolatban és ezt mondtam is neki, meg azt is, hogy nekem is fontos a szex. Azt hittem érettebb, mert egyébként 24 éves. Ti mit gondoltok erről?

2015. dec. 13. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Most anélkül nem lehet egymást kielégíteni, hogy egymásba dugjátok a cerkát? Nem értem ezt. Ott az orál, ugyanolyan kielégítő. Meg most azért mert mindketten passzívak vagytok, akkor az azt jelenti, hogy nem tudjátok egymásba beledugni? Valami kompromisszumra lehet jutni, hogy mindenkinek jó legyen. Bár ha ennyire korlátolt, akkor jobb is, hogy így alakult.
2015. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Aranyos vagy #10-es! ^.^ :)
2015. dec. 13. 22:10
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Képzeld el, hogy feltaláltak már olyan tárgyakat, melyeket összefoglalva szexuális segédeszközöknek hívnak. Ezen belül műpénisz és dildó címszó alatt megannyi, számotokra kellő dolgot találsz ;)

De ha a műfarkak nem okésak nektek, akkor még ott van a hármasozás is, értelemszerűen a 3. fél lehetőleg szeressen aktív lenni :D

Nem tudom, minek ezen ennyire fennakadni, hiszen megannyi alternatív módja van ezeknek a problémáknak a megoldására :)

2015. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13-as! Ha elolvastad figyelmesen, akkor láthattad, hogy nem én problémáztam ezen. De egyébként megbeszéltük és azt mondta, nem szeretné nélkülem tovább folytatni, mert egy különleges srác vagyok, és hogy ő még ilyen fiúval nem is találkozott. A kedvemért bevállalta az aktív szerepet. Szóval boldog vagyok és a korábbi csalódást már el is felejtettem. :)
2015. dec. 14. 10:03
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem lesztek unik?

Sok olyan kapcsolatot láttam már ahol mindkét fél aktív/passzív volt és megoldották úgy hogy mindkét oldalon vannak, mégha a másik oldal nem is tetszzik nekik annyira megteszik a szerelmükért

2015. dec. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja már láttom hogy megoldódott :D Ennek örülök ^^
2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Olvastam a kérdésed, aztán a hozzászólásokat. Először meglepődtem, mert azt hittem, hogy rajtam kívül nincs más a melegek közt, aki hasonlóan gondolkodna, mint én. Akárhány ismerősnek próbáltam elmagyarázni, hogy egyszerűen nem értem az aktív/passzív felosztást, az egész egy marhaság. Miért kell az, hogy két ember alig ismeri még egymást, de már a homlokára kell legyen írva a szexuális hovatartozása - ez számomra visszataszító és még megalázó is. Az, hogy egy ideig szimpatikusnak találtátok egymást, aztán emiatt, hogy ki mit szeret jobban az ágyban, és emiatt hagyott ott, ez emberileg elég csúnya dolog. Akkor nem is kedvelt meg. Ráadásul egyoldalúan kivonta magát a dolgokból, lesz*rva, neked az milyen érzés. Szerintem ha két ember szereti egymást, a másikért olyanra is képes, amire korábban nem is gondolt volna. Pl. van két passzív beállítottságú srác, akik közt nem is úgy indul az ismertségük, hogy több legyen belőle, de nagyon egymásba szeretnek, akkor szerintem a szerelem vonzata az, hogy testileg mindenhogyan kívánják egymást.

Szóval az én felfogásomban nincs aktív/passzív, csak egyszerűen srácok, akik a saját nemükhöz vonzódnak. Vagy biszexek esetében a saját nemükhöz IS. Én ezen nem is akarok változtatni, mert mindenkit emberileg közelítek meg, nem különböző korlátok közötti szerepek alapján. Ha nem találok olyan fiút, aki hasonló lenne, inkább leélem az egész életemet egyedül. Nem erőltetem a párkapcsolat keresést már egy ideje. De azért örülök, hogy olvastam ilyen kérdést :) Nem a tartalmának örülök ne érts félre, hanem hogy akad még hozzám valamelyest hasonló gondolkodású srác :) Amúgy én 22 vagyok.

2015. dec. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok --> A legutóbbi írásod már elkerülte a figyelmem. Sok boldogságot nektek! ;)
2015. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
vannak itt aktívok :P?
2015. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
29%

én


33 F


megduglak mindkettőtöket

2015. dec. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!