Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van néhány jel ami arra enged...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Driver14 kérdése:

Van néhány jel ami arra enged következtetni hogy meleg vagyok. Hogy tudom ezt leküzdeni? Vagy ha nem lehet elfogadni? F

Figyelt kérdés
fiúkról fantáziálok és elégé nyálas szirupos dolgokról. a lányok marhára nem jönnek be. egyenesen taszítanak. főleg a punci meg a cici nem a zsánerem.
2015. dec. 13. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%
Én is így voltam gimiben. Egy módszer segített, hogy tuti nem akarjam. Nem volt rossz. Egy próbát megérhet.:)
2015. dec. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát barátom ezt rohadtul megszívtad.
2015. dec. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, hogy meleg vagy, vagy hetero, ha nem érzed magad jól a bőrödben, akkor hiába vágysz normális, boldog életre, nem fog összejönni.

Nem gondoltam volna, hogy ezt ajánlani fogom valakinek is, de nézelődj a felnőtt párkapcsolatok/szexualitás témakörben, mert - mint látni fogod - az itteni hetero pasik nagy részének fogalma sincs arról, hogy hogy bánjon a nőkkel, folyton panaszkodnak, és meg vannak győződve arról, hogy egyedül fognak meghalni. Volt egy kérdés, ahol egy pasi az iránt érdeklődött, hogy hogy lehetne meleg, mert a nőkkel nagyon nincs sikerélménye (ha akarod, linkelem a kérdést)

Ha felveszed a jól bevált "sz@rom le, ígyis-úgyis boldog leszek" szemléletet, akkor nem lesz rossz életed.

Családot meg akárkivel tudsz alapítani.

2015. dec. 14. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet leküzdeni.

Figyelj így is lehet teljesen normális életed.

Ha Magyarországon akarsz maradni akkor nehezebb a gyerek, de az is megoldható.

1. örökbe fogadsz,/bár ezt csak egyedülállóként teheted meg/

2. egy nőnek csinálsz gyereket,akit késsőbb te nevelsz


ha külföld,akkor sok helyen köthetsz házasságot, a pároddal is fogadhatsz örökbe, vagy ott van a béranyaság.


Szóval ne aggódj,normális életed lesz,DE ehez az kell hogy elfogad saját magad. :)

2015. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%

Hogyha nem vagy még felnőtt szerintem próbálkozz ismerkedni lányokkal, hátha.


Bár szerintem is meleg leszel. Én emlékszem amikor elkezdtek érdekelni a lányok, megőrültem a mellekért-seggekért.


Viszont nincs ezzel baj. Nem vagy egyedül. :)

2015. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Családod lehet, gyereked lehet. Normális életed pedig szintén lehet. Fogadd el és ennyi.
2015. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egyszerűbb elfogadni, mint gondolnád. Először is, ettől függetlenül is SZERESD MAGAD. Szeresd azt, ahogy gondolkodsz dolgokról, ahogy viselkedsz, szeresd a barátaidat.

Melegnek lenni nem jelent emberileg kevesebbet. Sőt, különleges vagy! Ez benne a jó! :) Meg hidd el, rengeteg jó dolog. De ezt kéne először tudatosítani magadban: ugyanannyira vagy ember, mint bárki más :) Se több, se kevesebb.

2015. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!