Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív melegek ennyire nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív melegek ennyire nem szeretik a törődést? 20/F

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akihez ha oda akartam bújni, átölelni, simogatni, puszilgatni, akkor mindig azt mondta, hogy most ehhez nincs kedve, meg hogy ő már kinőtt ebből. Ez tényleg gyerekes dolog? Én szeretek törődni a másikkal. Csak az én barátom volt ilyen, hogy inkább csak szexelt velem, de gyengédségre nem vágyott tőlem? 7 hónapig voltunk együtt.

2015. dec. 17. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapot biztos nem bírnék ki egy ilyen valakivel. :D

Neki valószínűleg csak a szex kellett, ami hát nem egy pozitív emberi tulajdonság.

2015. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát én sem bírtam már tovább... Úgy érzem, csak kihasznált.
2015. dec. 17. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gyerekes. Lelketlen barom volt. Én szeretem az ilyesmit. Szex után főleg.
2015. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez az ő részéről csak a szexről szólt.
2015. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem meg csak nem az az érzelmes ölelgetős, puszilkodós, összebújós típus. Én sem vagyok az.
2015. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

csak szexre kellettél.

Nincs abban semmi gyerekes ha szeretsz bújni.

Majd találsz jobbat.

2015. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
én aktív vagyok és nagyon igénylem az ilyen dolgokat :D
2015. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú. :/ Én ugyan passzív vagyok, de én is szeretgetős és bújós vagyok. Olyat kell keresni, akit ez nem zavar, sőt, tetszik neki. Az sem baj, ha ő is szeretne szeretgetni. :3
2015. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
pedig milyen jó is az. este fáradtan bebújni az ágyba és átölelni egymást..
2015. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Embere válogatja, sajnos te pont egy olyat fogtál ki, akinek erre nincs szüksége. Én speciel nagyon szeretem ezt a fajta gyengédséget és szerintem egyáltalán nem gyerekes dolog, sőt nekem hozzá tartozik a lényemhez, hogy így szerethessek és engem is így szeressenek, de ez nincs mindenkinél így.


Az előző párkapcsolatomban ezt meg is kaptam, de amióta vége van (már lassan 2 hónapja), valahogy úgy érzem a lelkem egy kissé el van hervadva. Bízom benne, hogy lesz még ilyen párom egyszer :)


23/f/aktív

2015. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!