Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktív melegek ennyire nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktív melegek ennyire nem szeretik a törődést? 20/F

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, akihez ha oda akartam bújni, átölelni, simogatni, puszilgatni, akkor mindig azt mondta, hogy most ehhez nincs kedve, meg hogy ő már kinőtt ebből. Ez tényleg gyerekes dolog? Én szeretek törődni a másikkal. Csak az én barátom volt ilyen, hogy inkább csak szexelt velem, de gyengédségre nem vágyott tőlem? 7 hónapig voltunk együtt.

2015. dec. 17. 14:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszoló! :)


Nagyon jól megfogalmaztad, hogy mire vágyom és hogy mit szeretek adni a páromnak. Valószínűleg én azért vagyok ilyen, mert passzív vagyok, bár nem tudom. Tény, hogy én szeretek törődni a másikkal és odaadó vagyok. Remélem, találsz te is egy fiút! :)

2015. dec. 18. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
89%

Én passzív, lányos, vékony típus vagyok, a párom magas, férfias(abb), néhány tetkója is van, nagyon aktív, soha nem uni, és igazi díva!!

Van egy ugyanolyan feminin oldala mint nekem.

Nagyon vágyik hogy bújjak hozzá, és szép dolgokat suttogjak a fülébe, még a tortát is én szoktam a szájába adni úgy hogy az ölében vagyok az ágyban meztelenül..

Nagyon szereti a kényeztetést! :D

2015. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

én aktív vagyok, és én nagyon szeretem éreztetni a párommal hogy szeretem :)

én alapból ilyen bújós vagyok :)

attól hogy valaki aktív sztem nem kellene ridegnek és érzéstelennek lennie :)

20f/m/A

2016. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!