Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érvek és ellenérvek comingout-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érvek és ellenérvek comingout-ról?

Figyelt kérdés

Miért mondjamel,vagy inkább tartsam titokban.

most a hazugságban élni rész kimaradhat,mert a társaság csak annyit lát,hogy egyedül vagyok,nem kérdezik,hogy hol a csajom?



2015. dec. 18. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, felesleges érvekről és ellenérvekről beszélni, mert mindenkinek másképp áll a környezete ehhez a kérdéshez. Ha úgy látod, megéri, akkor mondd el. 20f/p
2015. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ellene:Senkinek (szinte senkinek) semmi köze ahhoz, hogy te kivel vagy, kivel nem, kihez vonzódsz, kihez nem.

Mellette: Akinek úgy érzed van köze hozzá, annak el mondhatnád.

Vagyis a legközelebbi jó ismerőseiden kívül másnak nem kellene az orrára kötni.

2015. dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senkinek nincs hozzá köze,hogy te kivel bújsz ágyba. De ha lesz barátod a családodnak /ha megértők/ be kellene vallanod,hogy meleg vagy,hisz biztos ők is szeretnék majd egyszer megismerni a szerelmed.

Annyiban jó ha tudja néhány barátod,hogy tudnak segíteni, ha jársz bulizni,akkor elmehetnek veled melegbárba /már ha jársz oda/. Illetve ha párkapcsolati problémád van,akkor lesz aki tud segítenni.

2015. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Neked kell tudni, hogy milyen a környezeted. Ha úgy érzed, hogy elmondhatod, nincs belőle gond, és el is akarod mondani, akkor mondd el! Ha ezek a feltételek nem állnak fent, akkor pedig inkább ne! Ismeretlenként senki nem fogja tudni neked megmondani, hogy mi a helyes döntés a te helyzetedben!
2015. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Én azt tudnám felhozni mellette érvnek, hogy mióta elmondtam sokkal nyitottabb, oldottabb vagyok és sokkal nagyobb az önbizalmam, és ezt annak köszönhetem, hogy nem kell mások előtt titkolóznom, hanem lehetek az nekik, aki vagyok.


Ellenérvnek lehetne felhozni, hogy elmondod egy valakinek, ő továbbadja és mindenki tudni fogja, nos ez nálam így volt, már az egész iskolám tudja sőt, inkább Győr 18 év körüli korosztályából mindenki hogy "Van az a meleg gyerek" de igazából ezt sem mondanám annyira ellenérvnek, legalábbis én soha nem jöttem ki belőle rosszul. Nem nézett rám emiatt senki máshogy, legalábbis az nem aki nekem számított. Aki pedig emiatt leköp, beszól stb. azt meg úgy is kell hagyni.


Szóval én mindenképp ajánlom, hogy elmondd, ha ilyesmin gondolkodsz. Én túl sokáig gondolkodtam, bánom hogy nem mondtam el előbb, mert nagyon zárkózott és feszengő elsős éveim voltak emiatt gimiben, amik lehettek volna sokkal jobbak is :P

2015. dec. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
11%

Én honnan a f**zomból tudjam hogy a szüleid/haverjaid milyenek?


Mit gondolnak a homoszexualitásról...


Az ilyen kérdések teljesen feleslegesek.


Arról nem tehetek ha lelkileg gyenge vagy és nem tudsz "két" életet élni...


Több ezer fiatal többek között én is megtudom oldani és nem zavar.


Akkor meg?

2016. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!