Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért csinálta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor házibuliban voltam és egy meleg sráccal kezdtem el beszélgetni (nem tudtam, hogy az csak a haverjai mondták, és később ő is rábólintott mikor rákérdeztem) és táncoltunk aztán később megcsókolt. Először megijedt és elment, aztán visszajött, beszélgettünk tovább, majd megint elkezdtünk csókolózni, kicsit hosszabb ideig. Természetesen mindketten eléggé illuminált állapotban voltunk. Szerintetek miért csinálta? Mert meleg, nem hiszem, hogy bejönnék neki vagy akármi. Később beszélgettünk facebookon, ott is leírta, hogy ne gondoljak bele többet. (18L, ő 19F)

2016. jan. 2. 01:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
azt hiszi hogy amiatt hogy ő meleg nem becsülnéd úgy meg
2016. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak kipróbálta, hogy milyen egy lánnyal csókolózni. Vagy illuminált állapotban ezt gondolta ésszerűnek. Biztos választ csak tőle kaphatsz.
2016. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Másodszorra ki kezdte a csókot? És ki hagyta abba?
2016. jan. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindkétszer ő kezdte, és az elsőnél ő húzta el magát, a második csak azért maradt abba mert táncolni mentünk
2016. jan. 2. 02:02
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Akkor fél
2016. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
fél??
2016. jan. 2. 02:05
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Fél.
2016. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mitől fél? :D
2016. jan. 2. 02:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azt nem értem, hogy miért csinálta? Írta az egyik válaszoló hogy kiváncsi, de már csókolózott lánnyal korábban, mivel színész, és ezt kívánta meg a szerepe. De ha egyáltalán nem vonzódik a lányokhoz akkor meg minek?
2016. jan. 2. 02:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy lehet nem is teljesen meleg
2016. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!