Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, akik zúgtak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, akik zúgtak már bele heteró/tisztázatlan szexualitású fiúba?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mit tettetek, hogy elmúljon? Vagy sikerült végül összehozni valamit?

2016. jan. 2. 02:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én voltam szerelmes egy srácba, aki azt hitte bi, de rájött hogy hetero. Elmondtam neki ezt, ő közölte hogy nem tud mit tenni, nekem meg el kellett felejtenem. Fekete-fehér :P
2016. jan. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éve úgyan úgy érzek felé, még ha lassan 1 éve nem láttam.
2016. jan. 2. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok de én is beleszerettem egy hetero fiuba. Később hallottam pár pletykát hogy ő biszex(igaz volt) de mindent tagadott mikor rákérdeztem.

Azótta az a gyerek megkeseríti az életemet. Egy suliba járunk es elterjesztette rollam hogy "en meleg vagyok meg hogy sok fiuval voltam már stb.." Pedig kicsit se láccik rajtam hogy biszex vagyok. És ami mindennek a teteje. Még az egyik közösségi oldalam fiókját is feltörte es a nevemben írogatott ki durva dolgokat...

2016. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Na igen utolsó legtöbb homofób meleg, skinheadek is. :D
2016. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Csak hagyni kell, majd elmúlik magától. Ne küzdj ellene, mert csak rosszabb lesz.
2016. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, vártam és elmúlt magától.


20/F

2016. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak olyanokba...
2016. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem életem első szerelme volt ilyen. Semmit nem tudtam tenni; sose mondtam el neki, mert tudtam, hogy hetero, és voltunk annyira jó barátok, hogy pusztán mint barátot elveszíteni is fájt volna nekem.

Aztán egy idő után összejöttem egy sráccal, majd még egyel, megint szerelmes lettem és, amit iránta éreztem, elmúlt.

2016. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt osztalytars és most elballagasunk után fél évvel kezd múlni. Szerintem bi a srác, de nagyon heteronak mutatja magát.
2016. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is fordult elő, s nem is egyszer.


Nekem olyan ízlésem van, hogy a férfias férfiakat szeretem. Kiemelném, hogy ez alatt nem a tökéletes alkatot, vagy a kigyúrt felsőtestet értem. Utóbbi kifejezetten taszítani szokott egyébként. Hanem aki átlagos.


Öt éve dolgozok a jelenlegi munkahelyemen. Nagyjából négy és fél éve jött egy srác, de ő a másik részlegen van, de azért mivel közösek a raktárak, így sokszor összefutok vele, ha egy műszakban vagyunk. Régebben is megakadt a szemem rajta, de csak kb. bő egy hónapja kezdtem magamon észrevenni, hogy nézegetem a facebook profilját, bámulom (persze titokban), direkt arra megyek amerre ő van. Tisztára, mint egy tinédzser.

Barátnője, gyereke van. Tudom ez még nem jelent semmit sem, hiszen ettől még lehet biszexuális, vagy meleg. Viszont visszahúzódó, nem nagy hangú, s e miatt kicsit sistereg bennem valami.


Szerencsére nálam van más, ami lefoglaljon, így nem vagyok depressziós, s nem is vagyok szerelmi bánatos. Ábrándozok róla, s kész.


28/F

2016. jan. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!