Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez a biszexualitásba tartozna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a biszexualitásba tartozna vagy egyszerűen a játékba ez izgalmas?

Figyelt kérdés
Egy ideje izgat a BDSM, azonban nem csak lányokkal, hanem fiúkkal is. Mármint valamiért izgatóbbnak találnám, ha egy fiúnak lennék alárendeltje. Persze elég sok határt szabnék, de mégis érdekesebbnek érezném. Pl tűrném, ha játszana a nemiszervemmel, simogatna, meg ilyesmi. Amiket alapba egy fiúnak se hagynék. Tehát nincs ilyen vágyam, de a kényszer és a tudat, hogy el kell tűrnöm. Kicsit olyan próbatételnek érezném, hogy igen kibírtam. Értitek mire gondolok?

2016. jan. 2. 13:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam a legbrutálisabbat. Az pedig az lenne, hogy női ruhába kényszerít. Megjegyzem az életben elég határozottnak tartom magam és irányító típusnak többnyire. Huszas éveimben járok de nem vagyok egy kifejezetten férfias alkat sajnos. Genetika. Csak gondoltam ezek is fontos adalékok lehetnek.
2016. jan. 2. 13:31
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki fiú létére fiúkkal akar szexuális játékokat űzni, az minimum biszexuális, igen.
2016. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább mondanám azt, hogy megalázásra vágyik. Amit talán egy fiú jobban megadhat, mint egy lány. Hiszen nem szeretne szexet sráccal ha jól értem. Tehát kicsit merész lenne kijelenteni, hogy biszex. Nekem vannak domináns vágyaim. Én viszont bixen biszex vagyok. Ha érdekel egy 27 éves domináns fiú elérsz. ;)
2016. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bőven biszexualitás nem kell szépíteni.
2016. jan. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NEM IS SZÉPÍTI, mindtha a biszexualitás ronda lenne -.- na de biszex vagy igen. lehet hogy INKÁBB nők de biszex vagy
2016. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex, viszont ebben semmi szégyellni való nincs. Sokan játszanak ilyen játékokat :)
2016. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha állítod magadról, hogy nem vagy biszex, elhiszem. (Feltéve ha nem hazudsz magadnak is.) De ezt tegyük félre!

Szerintem is egyelőre a megalázásról lenne szó, arra vágysz. Ez visszavezethető gyermekkori gondokra, lelki problémákra. Viszont az is lehet, hogy csak stresszlevezetés és kíváncsiság! Szerintem nincs ebben rossz.

2016. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha van itt fiatal srác aki benne lenne megköszönném ha írna:)
2016. jan. 3. 12:26
 9/10 anonim ***** válasza:
itt inkább az alárendeltség a fontosabb,mintsema sexualitás. az,hogy ezt egy férfitól kapod,még rátesz egylapáttal.nem vagy bi vagy csak nagyon enyhén,mivel nem írtad,bár kitünik,hogy sexre nem vágysz,valszeg a férfi test látványa sem izgat sexuálisan.
2016. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, ha hetero lenne, nem kattogna az agya ilyesmin. Nem tudom honnan tudjátok eldonteni, hogy nem. Biszexuális, csak "kíváncsi". Kérdező, bi vagy, nincs ebben semmi, csináld és élvezd, amire vágysz. :-)
2016. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!