Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg vagyok vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg vagyok vagy ez csak tévút?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta csak a nők tetszettek. Csak nőt akartam mindig (volna).De, sajnos nem jártam sikerrel,kevés önbizalmam van,barátaim nem voltak és úgy ismeretlenül mindegyik nőkkel való próbálkozásom kudarcba fulladt.


Utána csak egészen véletlenül egy ismerkedős oldalon csak próbaképp írtam egy üzit és nagy meglepetésemre 5-en is jelentkeztek fiuk szexre!!


Igencsak meglepődtem, mert bennem élt a sok elutasítás a nők részéről. Kipróbáltam fiuval és az első után szégyenérzetem volt,le is tagadtam magam előtt.


De,utána próbáltam megint fiúval...megint és egyre jobban megtetszett. Most 150 fiúnál tartok. Valóban meleg lettem?



2016. jan. 2. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Te forró vagy, ember
2016. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
troll
2016. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
150? kamu..
2016. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3-s. Nem vagyok kamu,tényleg ennyivel voltam.Persze ez mind futó kapcsolat volt,10percestől az 1 óra hosszásig.Még soha nem volt komoly kapcsolatom.Nem is szeretnék komolyat.
2016. jan. 2. 20:24
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Akkor meleg troll :)
2016. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5. nem vagyok troll. Főleg nyilvános meleg szórakozóhelyen szoktam így szexelni. Aki jár oda és nem csak írogat,tudja hogy mennek ott a dolgok. Egy délután akad,akár 5 partner is. Az nem hagy nyugodni,hogy van még visszaút a nőkhöz vagy meleg lettem?
2016. jan. 2. 20:32
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

Hát a nagykönyv szerint ha még nem volt 250 farok benned, van visszaút.

Ha már volt 500 is, akkor már csak Krisztuson keresztül, viszont ha elérted az 1000-et, akkor már a pokolba is csak bevarrt lyukkal engednek be...

2016. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Remélem én nem voltam köztük.
2016. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Aki innen jár szexmoziba..az utcát nem írom,de tudjátok miről van szó,ott beszélni sem kell.Csak megfogjuk egymást,leborulunk vagy levetkőzünk. Viszont a nőkkel való próbálkozásaimnál ilyenről szó sem lehetett.Sok családos is jár ilyen helyekre,akik igazán nem homók voltak életükben,de 50-en felül elkezdték ezt...

Én fiatalabb vagyok igaz,de van visszatérés a nőkhöz vagy meleg lettem?

2016. jan. 2. 20:43
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

amikor elkezdtem olvasni azt hittem hogy csak némi megingás van, az átmeneti sikertelenség miatt. De nem haver, te szanaszét sz0p0d - dugatod magad.


Nem ítéllek, csak sajnállak. Van "visszaút".


De fel kell készülöd pár dologra. Szembe kell nézned a félelmeiddel. Mert a nőkkel nem úgy megy mint azokkal. Én kaptam ízelítőt a stílusukból. Én magas, jóvágású, finom arcvonásokkal rendelkező férfi vok. Bizonyos szórakozóhelyeken, .... rendszeresen tapasztaltam hogy keresnek ezek az emberek "párt".


EGY volt köztük, aki tényleg normális volt. Csak odajött beszélgetni, semmi extra. Elvoltam magamnak, látta hogy nem vagyok most erre vevő, lelépett. De az összes többi erőszakos, gusztustalan, pervez... Minden szó nélkül nyúlkálnak, hozzámérnek. Nem úgy ismerkednek, hogy verbális kommunikáció, ....és lépésenként. Hanem bumm bele, már nyúlnak, kacsintgatnak, fújjj bmeg....én ezért undordom tőlük. Igen, persze van egy mérsékeltebb réteg is.


Most ezt azért írtam le, mert te ember... Nem jött össze nővel kapcsolat és 150 ilyen állat karjába rohantál. Szórakozóhelyeken gondolom a WC -be. Szépen szétélveztétek a fülkéket. Ez beteg!

2016. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!