Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban meleg vagyok vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban meleg vagyok vagy ez csak tévút?

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta csak a nők tetszettek. Csak nőt akartam mindig (volna).De, sajnos nem jártam sikerrel,kevés önbizalmam van,barátaim nem voltak és úgy ismeretlenül mindegyik nőkkel való próbálkozásom kudarcba fulladt.


Utána csak egészen véletlenül egy ismerkedős oldalon csak próbaképp írtam egy üzit és nagy meglepetésemre 5-en is jelentkeztek fiuk szexre!!


Igencsak meglepődtem, mert bennem élt a sok elutasítás a nők részéről. Kipróbáltam fiuval és az első után szégyenérzetem volt,le is tagadtam magam előtt.


De,utána próbáltam megint fiúval...megint és egyre jobban megtetszett. Most 150 fiúnál tartok. Valóban meleg lettem?



2016. jan. 2. 20:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem a melegségről van szó. Igénytelen vagy, nem meleg!
2016. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

#10 #11 vok. Szóval még egyszer. Én nem ítéllek el, elfogadom hogy vannak ilyen megnyilvánulások is.


De ez a rutin, ami benned van nem fog működni nőknél. Azt csinálsz amit akarsz, de én azt tanácsolnám hogy ha ilyen terveid vannak akkor előszöris szakíts meg minden kapcsolatod velük. Teljesen vágd el magad onnan. Jöhet a szex böjt. Ha kibírod hokival és nem keresed őket. Akkor kezdheted felépíteni az új életedet. Új emberek fognak körbevenni. Kellenek férfi barátok. Majd miután már vannak haverok, lehet nőkkel ismerkedni. Szépen lépésenékt. De azt csinálsz amit akarsz, de én így képzelném el, amennyiben nem vagy túl mélyen még benne.

2016. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

10-s. Nem 1 nővel nem jött össze,hanem kb 10-el nem. Még sértésnek is vették,hogy hogy képzelek én ilyet? De,hisz én csak 168cm vagyok. Én nem vagyok partner az ő számukra!(pedig kb. 160cm-es nők voltak mind).

Lehet,bennem is volt hiba...túl komolyan vettem őket,bennem maradtak az elutasítások.

Itt meg az ilyen helyeken,tényleg beszélni sem kell,csak megfogom vagy levetkőzöm,pucsítok,térdelek.

Akkor szerinted már meleg lettem?

2016. jan. 2. 20:57
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Most tényleg trollkodsz, hogy folyamatosan azt kérdezgeted, hogy meleg vagy e vagy nem. Vagy pedig nem látod a fától az erdőt. Igénytelen!


Nyilván azért van ennyi beteg ember, mert nem csettintésre lesz partnere. A nőkhöz hangolni kell magát az embernek. Először kell jól érezned magadat a bőrödben, céltudatosnak lenni....és ez tesz olyan emberré akihez vonzódnak nők. Valakinek könnyen megy, valakinek akár 10 év is kell és vannak akinek igazán sosem jön össze.


Nem para, a lét örök és végtelen. Ez csak egy földi élet.

2016. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%

nem írok többet, mert kezdem magam rosszul érezni a miatt amit írok. MIntha meg akarnám mondani másnak mit kéne tennie, ...

Pedig ez tőlem messze áll. Tégy belátásod szerint. Minden jót! :)

2016. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Ez elég furcsa...

Én szerintem mindenhonnan van visszaút de de gyökeresen meg kell változnod mert külömben nem fog menni

És a nőkhöz való közeledés formályán is változtatnod kell

Tehát mindenen! Ez egy nehéz út,de ennél amit most csinálsz biztos hogy járhatóbb

Sok sikert a nőkhöz:)

2016. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

14-15. kösz a válaszokat!Akkor nem csak én vagyok igénytelen,hanem mind azok,akik oda járnak!


16. Nem is annyira furcsa!Tudod hány macis,kövér vagy alacsony,rosszabb kinézetű,esetleg volt intézetis lesz meleg? Elárulom,rengeteg. Sőt,az addigi heterók 50-ek is az otthoni családi problémák miatt vagy válás után,esetleg elszegényedés után sokan választják a saját nemüket szexre. Sőt,sok nyugdíjas vált identitást.


Azt gondolod a nőknek nincsenek elvárásaik? Fiatal nőknek csak a kigyúrt,magas pasi kell. A középkorú nőknek meg ezen felül meg az is,hogy az illető mit tud felmutatni,milye van?


Aki minden téren szegény,önbizalomhiányos az mégis mit csináljon?

Sokan ezért menekülnek a férfiak felé,még ha heterónak indultak is volna annak idején!

2016. jan. 2. 21:26
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
nem.. teljesen hetero vagy .Azért gondolom a levegő kibe járkál a lukadba a recsegést már nem ismered gratulálok .Nőt nem is kapnál most már végképp meg ha akarnál se mert gondolom az éc is befigyel vagy vmi hasonló :))
2016. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
nem értem miért nem pénzért csináltad.
2016. jan. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!