Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet megtudni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megtudni egy hetero izompacsirtáról akivel kondi terembe találkoztam, hogy ESETLEG nem-e vonzódik alkalmilag a fiúkhoz is? Van barátnője, igazi full hetero stílusú srác, mindenben igazi férfi. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön ez a srác, de nem tudok vele mit kezdeni, direktbe meg mégsem merek odamenni hozzá, meg ha nem jövök be neki úgyis azt mondaná, hogy nem. Sőt lehet még a barátság is megromlana mert azt hinné mindenáron nyomulni akarok rá pedig nem is. De ha van egyetlen halvány reményem, akkor szeretném őt mindennél jobban elkényeztetni legalább egyszer. Tanácsok? Ötletek?

2016. jan. 18. 09:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
:-D Ez jó vicc. Bár a lányokról sose tudnék lemondani, az annyira fennségesen jó. De vele együtt szívesen kipróbálnám. De nem akárkivel. Pláne nem olyan kis hajtű dobáló ecsethajú rózsaszín pólós akárkikkel. Nekem a női test látványa izgatja a fantáziámat ahogyan a férfi test is, de nem a gagyi, hanem a férfias férfi test. A nőknél se a bálnák tetszenek rozzant véraláfutásos mellekkel. Így van na pasiknál is. Ezrét nem tudom a kondi terembe levenni a szemem, de ott is csak egy emberről. Nem tudom miért!!!!
2016. jan. 18. 20:02
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van barátnőm és mégis izmos full heteros életvitelem van.


Hát nekem ez úgy volt anno hogy a sráccal elkezdtem dumálni,egymás mellett zuhanyoztunk.

Meleg víztől nekem is neki is felállt.


Én nyilván nem kezdeményeztem,csak néztem őt és a szerszámát-


Ha ilyen dolgokat nem tapasztalsz a srácnál akk valszeg semmilyen formában nem érdeklik a pasik.

2016. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
26%
Ha van párja, akkor kopj le róla! Nem illik kapcsolatokat szétrombolni! A heterokat meg amúgy is hagyd békén! Nem kell több köcsög, elég annyi amennyi van!
2016. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Abszolút fogalmad nincs a pasik tényleges működéséről, annyira látszik, hogy lány vagy. Halvány fogalmad nincs, hogy biológiailag hogyan működik a pasi. Dugni tudsz, szeretni meg nyávogni de hogy ténylegesen fizikailag mi van a pasi fejében halvány lila fin_god sincs... Ha sejtenéd, hogy ez nem ezen múlik, hogy ki mit akar vagy mit nem akar... meg hogy mennyire ösztön lény egy férfi akkor tudnád. :)
2016. febr. 12. 10:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Helyesen: "nem vonzódik-e". Ettől a "nem-e" kifejezéstől ki tudok futni a világből, elég ciki ilyet leírni, vagy kimondani.
2023. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!