Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok. Ha a szerelmetekről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Ha a szerelmetekről kiderülne hogy pelenka kedvelő és "felnőtt kisgyerek" akkor ti elfogadnátok? Támogatnátok? Esetleg még benne is lennétek? Vagy hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nem csecsemőt hanem kisgyereket játszana!
2016. jan. 18. 20:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen. Ezzel semmi olyat nem tesz amivel ártana másoknak. Meg mivel ezt otthon csinálná csak mi látnánk.

Ha ő ettől jobban érzi magát csinálja.

Pelenkát nem húznék,de mesét azért néznék vele :D

2016. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Te játszod a kisgyereket vagy a barátodról tudtad meg?
2016. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
én játszom a kisgyereket. ^^
2016. jan. 18. 20:50
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Semmiképpen sem fogadnám el, bár kétlem, hogy ez csak azután derülne ki, miután szerelmes lettem bele.


Az, hogy felnőttként kisgyerekként viselkedik és pelenkát hord, véleményem szerint abszolút kimeríti a betegség fogalmát, amit sürgősen kezeltetni kellene. Egy stabil, kiegyensúlyozott, felelősségteljes párkapcsolatot nem lehet úgy kivitelezni, hogy az egyik fél kisgyerekként viselkedik.


Szóval Kedves Kérdező, még nem késő, keress fel egy elmeorvost, hátha van megoldás a problémádra.


29/F (meleg)

2016. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szexuális játékként belefér számorma simán. Hétköznapi dologként azért lehet, hogy sok lenne :D
2016. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
azért nem mindig lenne kisgyerek szerepben, de néha amikor úgy érzi megkérlelne hogy rakd be neki a kedvenc meséjét és cumival a szájában pelusban hasalna a tv előtt kakaót majszolva ? :)
2016. jan. 19. 00:07
 7/23 Zolush ***** válasza:
11%
háát nem tudom nálam ez már súrol egy bizonyos határt, habár lehet én vagyok a maradi...egyébként ilyen pelenka fétis miből áll? be pelenkázod őt és ő bele is pisil/kakil mert azért az már szerintem elég ciki meg nagyon udni nem??
2016. jan. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

nálam ez még beleférne.

Ha őt ez boldoggá teszi akkor elfogadom

2016. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%
No comment
2016. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudnám elfogadni, nem kellene ilyen kapcsolat.zavarna,nekem ez nem normális. És majd ha lenne egy közös gyerek,milyen példát mutatna egy ilyen "férfi"?
2016. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!