Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják azt/félnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt/félnek attól egyesek, hogy a melegek mindenkire ráhajtanak?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok, és már olvastam/hallottam efféle kijelentéseket, hogy "addig amíg nem mozdul rám, nem érdekel".

Viszont én pont az ellenkezőjét látom ennek, hogy a melegek nem mernek még csak a témáról sem beszélgetni, nehogy kiközösítsék őket, beszóljanak nekik. Nálam is már volt olyan, hogy tetszett valaki, de eszem ágában sem volt "rámozdulni", mert egyrészt nem biztos, hogy meleg, másrészt ha az lett volna, akkor sem mozdulok rá vadidegen emberekre.


Miért hiszik sokan ezt a hülyeséget, hogy a melegek rámozdulnak mindenkire?

Én ezt a "rámozdulást" pont a heteroszexuális férfiaknál látom, hogy minden olyan nőt megkörnyékeznek, aki egy fokkal szebb az ördögnél.



2016. jan. 28. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Én azt bírom a legjobban, mikor ronda, elhízott, alig 8 általánossal rendelkező, büdös igénytelen pasasok tartanak attól, hogy a melegek majd megkörnyékezik őket, emiatt fennhangon szidják a melegeket.

Valamivel növelni akarják az egójukat, mert tudják, hogy a nők 99%-a bottal sem piszkálná meg őket, csak azt felejtik el, hogy az átlag meleg sem.


Aki a nők szerint ronda/igénytelen/bunkó, az 99%-ban a melegek szerint is az. Ez tény. Aki meg azt hiszi, hogy majd az összes meleg őt megkörnyékezi, az nevetségesen és szánalmasan nagy egóval rendelkezik. Az ilyenek többségének soha nem volt barátnője, ezek vallják azt, hogy egy kapcsolatért csak a nőnek kell tepernie, míg ők döglenek a kocsmában.

2016. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Azert mondanak ilyenek, nehogy veletlenul ugy tunjon hogy meleg partiak, es felre ertse valaki.
2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval!

Néha nagyon ostobák tudnak lenni az emberek.

2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Homofób előítélet.
2016. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Csak egyszerűen idióták.
2016. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
mert ilyen ertelmes az itteni tarsadalom :)
2016. jan. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Én ha valakitől ezt hallom megmondom neki "fúj maradj már,egy egészséges ízléssel rendelkező ember nem nyomul rád" :)
2016. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Én igazából nem látok összefüggést aközött hogy azt hiszik minden meleg rájuk hajt és aközött a kijelentés között hogy addig nem zavar amíg nem hajt rám. Nekem ez olyan mint mikor az embereknek nincs baja a galambokkal amíg le nem szarják a kocsit. Szóval amíg nem jelent valami kellemetlenséget addig nem zavar. A galambos kijelentés sem azt jelenti hogy úgy gondolom minden galamb az én kocsimra pályázik.

Emellett én ismerek olyat lányból és fiúból is akire hajtott már rá a saját neme pedig ő maga heteroszexuális.

Ettől még egyet értek abban hogy nem mind teszi ezt csupán gondoltam elmesélem a tapasztalataimat.

2016. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

én ebből a szemszögből vizsgálnám meg a dolgot: a heterók közt sokkal több azoknak az aránya akik "rámásznak" kiszemelt áldozatukra, hisz ők többen vannak mint a melegek. A melegek közt is biztos van olyan aki rámozdul a kiszemelt áldozatára, de ez jóval kevesebb hiszen kevesebben vagyunk. Ha egy heteró mászik a kiszemeltre, azt másoknak elmesélheti az áldozati bárány, de nem fogják úgy kezelni, mintha a saját neméből származó ember mászott volna rá, hiszen mivel a heterók közt többször fordul elő ez a fajta cselekedet, így azt jobban el tudják "fogadni" mintha a saját nemük mászna rá, mivel abból kevesebb van ezért szokatlanabb is. Ezért ügyet csinálnak belőle, és általánosítani fognak. Ennyi erővel a heterók körében is általánosíthatnánk, hisz ott sokkal több ember van aki "rámászik" a másikra..szóval hogy hol itt az igazság azt nem tudom, de mivel a melegek kevesebben vannak ebből adódóan ritkaság számba megy hogy az utcán lát valaki meleg párt kézenfogva, ellentétben a heterók nagyon sokan kimutatják szeretetüket párjuk iránt az utcán, az senkinek nem tűnik fel, normálisnak gondolják mivel a heterók többen vannak, így ez nem tűnik fel nekik. A melegek sokkal kevesebben, ezért szokatlannak és kirekesztendőnek érzik sokan ha ők fogják egymás kezét az utcán stb..

az 1es válaszolóval amúgy teljesen egyet értek!

ahogy olvastam elég sokszor van szó ismétlés, de belebonyolódtam..bocsi :D

2016. jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

amúgy a heteró srácok nagy részének is bejön, ha a melegeknek teccenek

még ha nem is vallják be

2016. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!