Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják azt/félnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt/félnek attól egyesek, hogy a melegek mindenkire ráhajtanak?

Figyelt kérdés

Én meleg vagyok, és már olvastam/hallottam efféle kijelentéseket, hogy "addig amíg nem mozdul rám, nem érdekel".

Viszont én pont az ellenkezőjét látom ennek, hogy a melegek nem mernek még csak a témáról sem beszélgetni, nehogy kiközösítsék őket, beszóljanak nekik. Nálam is már volt olyan, hogy tetszett valaki, de eszem ágában sem volt "rámozdulni", mert egyrészt nem biztos, hogy meleg, másrészt ha az lett volna, akkor sem mozdulok rá vadidegen emberekre.


Miért hiszik sokan ezt a hülyeséget, hogy a melegek rámozdulnak mindenkire?

Én ezt a "rámozdulást" pont a heteroszexuális férfiaknál látom, hogy minden olyan nőt megkörnyékeznek, aki egy fokkal szebb az ördögnél.



2016. jan. 28. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tudom érdekes ezeket csak a fiúk gondolják így, annyira tudják utálno a melegeket mintha számítana is valamit, hogy ő mit csinál otthon a 4 fal között. A felvonulásra persze megértem, hogy mérgesek meg zavarja az embereket, én sem tartom egy jó dolognak. De ez is azért van így, mert a homoszexuális embereket a heterók valahogy mindig is elakarták/akarják nyomni, megszégyeníteni. A felvonulás, pontosan ez ellen és emiatt van. Egyébként én lány vagyok és akikkel eddig találkoztam melegek, mind nagyon barátságosak, kedvesek voltak. Tudom, hogy nem a nemi identitásától függ az, hogy valaki milyen ember, de nekem mégis jó tapasztalataim vannak ebbem a témában. Mostmár keresni is fogom a meleg barátokat/haverokat, legalább nem teszik az agyukat úgy, mint egy-két heteró pasi, akik egyenlőek a nullával.
2016. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

A heteróknál is csak a suttyók másznak rá "mindenre,ami mozog":D


Na,az ilyenek,az hiszik,hogy a melegek is mind olyanok,mint ők.Ezért félnek:D

2016. jan. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt leginkább a 8 általánost végzett, ronda, dagadt és alkesz üvöltik fennhangon. Mintha mi ennyire ígénytelenek lennénk. :D

Valahogy nővelniük kell az egojukat, hamár külsőre nem jönnek be a nőknek, mert olyan szinten ígénytelenek.

Érdekes az én ismerettségemben az igazán helyes és ígényes hetero pasik sosem tartottak ettől komolyan, legfeljebb viccként mondták, de sosem mondták komolyan.


Én láttam már nőben ilyet, de az is csak irigy volt azért, mert melegként több fiúnak kellettem, mint ő nő létére.

2016. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!