Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy férfi/fiú seggbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi/fiú seggbe csinálta egy másik férfival/fiúval, akkor lehet Hiv pozitív?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, az AIDS csak testnedvekkel terjed, és ott nem nagyon cserélnek nedvet egymással. Komolytalan ne írjanak köszönöm

2016. febr. 3. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
abban igazad van hogy análnál tökmindegy h nőnek vagy pasinak csinálják-e egyforma az esély.
2016. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ebben igazad lehet. Ezért kell mindig gumit használni. De minden nő más.. Én pl. nem bírom a vastagot punciba, mert a bejáratnál iszonyatosan fáj. De popsiba én bírom, öklözték is már meg a popsimat, kb 30perc volt amíg befért szép lassan, de nem fájt, csak furi volt.


A lényeg kérdező: legközelebb védekezz!!! Az egészséged fontosabb mindennél!

2016. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát igen, a gumi az alap...

és csak ámulok és bámulok, hogy sokan az életüket teszik kockára egy szexért.

mi néha keresünk pasit heteró 3asra, vagy csajt bi 3asra.

eléggé meglepődve tapasztalom, hogy a beszállni akaró pasik nagy része nem szeretné gumiban.

2016. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hm. felelőtlenek nagyon. Nem is értem. Tudod szerintem azt gondolják, hogy áh velem úgysem történhet meg, hogy elkapom.
2016. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Anális szexnél nagyobb a fertőzés veszélye, mint vaginális szexnél. És mivel a melegek csak análisan tudják csinálni, ezért van az, hogy náluk könnyebben terjed a HIV/AIDS, és magát a betegséget is sokszor hozzájuk kapcsolják.
2016. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha egyik se HIV pozitív, akkor az esély 0%, ha egyik tag pozitív, akkor elég nagy az esély, hogy a másikat megfertozi.
2016. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!