Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen Valentin napi ajandekot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen Valentin napi ajandekot ajanlotok titkos hodolokent szerelmemnek?

Figyelt kérdés

A srac nem tudja hogy erdeklodok igy is iranta (nem is biztos hogy meleg lenne), ezert valamilyen anonim modon szeretnek neki ajandekot adni :)

Egy helyen tanulunk, igy hozzaferek az asztalahoz (hetvegere hazament kolibol)..hetfon mi varhatna ott pl?


2016. febr. 12. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szelet csoki, ráírva "a titkos hódolódtól"?

Nem ismerjük, így aztán nehéz tanácsot adni :(

2016. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Síkosítót!
2016. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csokit + egy kis versikét amit neki írtál

valamit amit szeret

2016. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csokinak örülnék, még akkor is, ha nem szeretném(én imádom), vagy nem ehetném, már csak a gesztus miatt is. :) A vers jó ötlet, mert az valami személyes dolog lenne, viszont lehet, utalni kellene arra, hogy milyen jellegű személy is írta az üzenetet, ha érted mire gondolok. Ha homofób, akkor jobb még most megtudni, ha nem az, de hetero, akkor szintúgy, de ha meg meleg és valahogy kitudakolod, hogy örült az ajándékodnak, akkor megpróbálnék közelíteni felé, utalni arra, hogy talán te írtál neki stb-stb...de ezt már a jövőre kell bízni. ;) Azzal viszont nem értek egyet, hogy csak annyit írj, hogy a titkos hódolód. Engem idegesítene, hogy nincs semmi nyom, amin elinduljak "nyomozni". :D
2016. febr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!