Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan írjam le Valentin-napi...

Hogyan írjam le Valentin-napi üziben a plátói szerelmemnek, hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
úgy, hogy ne röhögjenek ki a haverjaival...
2015. febr. 11. 19:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
sehogy, ha alapból kiröhögnek
2015. febr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te vagy szerelmes és úgy akarod leírni neki, hogy szerelmes vagy belé? És te vagy a lány vagy a fiú? Hány évesek vagytok?
2015. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért.

Ez engem is érdekelne. Fél éve tetszik egy pasi, de rengeteg oka van, hogy miért ne járunk. :/

2015. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, én a lány vagyok.
2015. febr. 11. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Szerelmet vallani legyen gerinced élőben, mert akármilyen másmilyen módon teszed meg, ki leszel röhögve. Ez alól kivétel, ha nálatok még 1934 van és levelekkel kommunikáltok. De ha egyáltalán nem is ismered, nem barátkoztatok soha, csak látod, akkor eleve felesleges, célszerűbb személyesen elmondani neki, hogy szeretnél vele barátkozni, nem egyből letámadni, hogy te már készen állsz, te már szerelmes vagy, tessék-tessék felzárkózni.
2015. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon is jól ismerjük egymást, de ő 'arc' én pedig nem vagyok az, és élőben úgy viselkedek vele, mint egy haverral, de egyszerűen nem tudom elképzelni hogy én valaha az érzéseimről beszéljek neki, ezért választottam a levelet...
2015. febr. 11. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, ez már jobb helyzet legalább. Viszont én őszintén megmondom, hogy nem vennék komolyan egy olyan levelet/sms-t, amiben elmondják, hogy szeretnek. Elhiszem, hogy nehéz, akár olyan szituációt találni, ahol csak ketten lehettek, de pl. csinálhatnád azt is, hogy szombaton szervezel vele egy találkozót valamikor délutánra, akár pénteken, nem kell ehhez Valentin-napnak lennie, sőt, jobb is, ha nem szombat, mert legalább nem sejti, hogy mit szeretnél.


Ha nagyon ragaszkodsz az üzenethez, persze megírhatod neki, de milyen reakcióra számítasz?

-Peti, úgy érzem, hogy már többet érzek irántad egyszerű barátságnál, megszerettelek.

-K köszi kedves tőled! / wow, talizzunk!


Szóval érted, negatív válasznál felsülsz, ugyanúgy a szemébe kell majd nézned a jövőhéten, ha meg igent mond, úgyis találkoznod kell vele. Akkor miért nem egyszerűbb már eleve venni egy mély levegőt és odaállni elé és kerek perec elmondani, hogy mit érzel?

2015. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igazad van teljesen... de olyan nehéz..tényleg az lenne a legjobb, hogy odaállok és megmondom, de tudom a választ..vagy majd 20 év múlva írok egy szép levelet nkei, hogy helló én szerettelek.. áhh beszari alak vagyok
2015. febr. 11. 20:06
 9/12 Anonim12 válasza:
Ne írd menj oda és sz@pd le mindent érteni fog
2015. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
remek ötlet! köszi :D
2015. febr. 11. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!