Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mennyi anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mennyi anális szex után tágul ki az ánusz? (lent)

Figyelt kérdés
Ha csak farokról van szó, és a passzívot nem öklözik és nem tagítja magát nagy tárgyakkal, csak dugják, akkor kb mennyi szex után tágul ki annyira, hogy utána ha hónapokig nem érnek a fenekéhez, akkor se szűkül össze jobban? Eddig én csak műpéniszt használtam, de másnapra megint ugyanolyan szűk voltam.

2016. febr. 22. 11:17
 1/8 A kérdező kommentje:
NEM inkontinenciáról beszélek! Van olyan ismerősöm, akinek sok-sok éve dolgozzák a fenekét, de csak farokkal és nem kell neki pelenka, nincsenek széklettartási gondjai! Az érdekel, hogy kb mennyi idő, mennyi szex után jön el egy "tágabb alapállapot", ami már nem visszafordítható, de széklettartási gondot se okoz.
2016. febr. 22. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért nem az ismerösődett kérdezed meg ha már ilyen tapasztalt?
2016. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert itt több ember tapasztalatát olvashatom....
2016. febr. 22. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

párommal 8hónapja vagyunk együtt, az anális szex mindennapos.. Mindketten unik vagyunk. Ő tágasabb "alapállásban" ahogy te fogalmazták. Nekem pedig minden másnapra összeszűkül

De nem is zavar. Könnyen kitágulok az aktus elején. mindkettőnknek átlagos méretei vannak. (játékokat nem használunk)

2016. febr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

ez a pelenkadolog. Istenem. mennyi magasan képzett szakértő van...

Gondoljál bele, mikor kulázól, (napi 1x jobb esetben) is fektetsz egy jójora kolbászt. Ha ebből indulsz ki, akkor gondolj arra h a nyuggerek, akik kb 70 évesek, hordanak pelenkát?


Én bi vagyok, már vagy 10 éve tudm magamról. Igaz, h pasival nem voltam, de vannak komolyabb (alkarnyi) méretü játékaim, amiket nem ma vettem. És semmi bajom sincs.


Nem akarom túl dumálni. Ha normális mérettel nyomod, mehet amíg meg nem unod. Ha érdekel infó, írj privit, és szívesen válaszolok. (Nem randi, meg fotó...stb )

2016. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

A péniszméret egyáltalán nem mindegy hogy mekkora..

Egyébként csak ne vágyj arra hogy maradandóan bármennyivel is tágasabb legyen a záróizomzatod, mert inkontinenciát bár nem, de szellentés visszatartásában már gondod lehet, tehát észre sem veszed, csak amikor már kiszisszent és ugyan nem akarhatod hogy önkéntelenül befingj bármely szituációban?

Az ilyen esetek ellen nem is a külső, akaratlagosan zárható záróizom véd meg, hanem a belső, amely maradandóan kitágulhat ellenben a külsővel.

2016. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
nekem sajnos nagyon szük a bejárat csak igazi pénisz volt még benne
2016. febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Még egy értelems kérdés...

Hát, nem tágul ki.

Én full passzív vagyok és kb két naponta megbax a párom és semmi tágulás nincs!

2016. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!