Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyien gondolják azt, hogy...

Mennyien gondolják azt, hogy bulis, éjszakai szórakozóhelyes ismerkedésből nem lehet komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nyilván főleg olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik rendszeresen (akár csak havonta egyszer) járnak bulizni és van tapasztalatuk, nem olyanokéra, akik két buliban nem voltak életükben és úgy van meg a véleményük valami olyanról, amiről semmit nem tudnak első kézből.
2015. márc. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akármi lehet az ottani ismerkedésből is, ha abból indulok ki, hogy régebben gyakrabban, mostanában meg néhanapján én is elnézek valami buliba, akkor valószínűleg más teljesen normális, értelmes (:D) emberek is ugyanígy elmennek néha bulizni. Szóval csak normális embert kell találni, nem valami kőbuta, bunkó bulihuligánt.
2015. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nekem alapvetően az ottani emberekkel van gondom. Őszintén kik járnak ilyen tipikus szórakozóhelyekre? A 15 évesek akik most élük "divatos" világukat. Plus azok akiknek nem sok jót kecsegtet a jövő. Akárhogy nézzük egy olyan ember aki dolgozik és tanul rendesen, nem igen tud eljárni bulizni. Régen én is sokat jártam, de be kell látni a legtöbb ember idióta akivel beszélgetni se lehet, a cél hogy minél hamarabb összehányják a helyiséget és kicsapongásukkal bizonyítsák dominanciájukat. Ki kell nőnio belőle. Nem egy ilyen helyen keresem életem párját:)
2015. márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom azt, hogy nem lehet, de sokkal kisebb a valószínűség egy komoly kapcsolat kialakítására egy bulin, mint máshol.


Szibériába se kell elmennie senkinek, hogy tudja ott k urva hideg van télen. Nem kell mindent "első kézből" megtapasztalni ahhoz, hogy képben legyen.

2015. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy kapcsolatom sem maradt meg tartósra az ilyen bulikból. De leginkább azért, mert ilyenkor csatakrészegre iszom magam és az első nőt elviszem, aki szóba áll velem és sokszor annyira randák, hogy másnap az öngyilkosság gondolata is átröppen az agyamon.
2015. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!