Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek attól hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek attól hogy ha egy fiatal srác undorodik a női nemiszervtől az már automatikusan azt jelenti hogy meleg?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból olyan furán néz ki :D Amúgy,nem feltétlen jelenti azt. A farkad tetszik? Mármint,ha más egy szál fa*zban állna előtted,az tetszene?
2016. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. márc. 2. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meleg nem attól lesz valaki, hogy elsőre undorítónak találja a női memiszervet...jaj istenem. Bár gondolom még fiatalka vagy és nem volt lánnyal dolgod "úgy", időben változik.
2016. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dehogy fog. ennél rondábbat még soha nem láttam.
2016. márc. 2. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Meg mosolyogtatott a kérdező!:) Főleg az utolsó kommentjével. "Dehogy fog.Ennél rondábbat még nem láttam"

Elképzeltem ahogy mondja, kicsit vicces!:D


Egyébként megértem, én is undorítónak találom a női nemi szervet, de nem is kell, hogy izgatónak találjam, mert meleg vagyok, bár én nem azért találom undorítónak, mert meleg vagyok, csak történtek furcsa dolgok ezzel kapcsolatban...talán sokat láttam, volt, hogy álmodtam is vele, de undorító álom volt, azóta undorodom tőle, előtte semleges volt.

Ettől nem feltétlenül vagy meleg, sőt biztos, hogy nem vagy az, ha a farok meg nem tetszik:D

Valószínűbbnek tartom, hogy valamikor ért valami trauma ezzel kapcsolatban ami ezt váltja ki vagy pedig asszexuális vagy. Ha asszex vagy, akkor szvsz jó életed lesz.:) A szex csupán egy vágy, ha te képes vagy ennek ellen állni, az egy nagyon jó dolog. Ez miatt lehet lefognak pontozni, de aki megteszi, az nem érti, hogy mit akartam ezzel mondani.

2016. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"automatikusan azt jelenti hogy meleg"


Nem feltétlen. Aszexuális is lehet, ha a farok sem jön be.

De semmiképp sem hetero.

2016. márc. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2021. ápr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!