Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hány évesen kezdte el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen kezdte el érezni hogy a férfiakhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Mennyi idő telt el míg ki próbálta?

Mennyi idős volt a partner?

Utána hogy érezted magad?


2016. márc. 7. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
11 voltam, mikor először akartam volna valamit egy osztálytársamtól, aztán végül 18 évesen szopott le először egy 20 éves srác. Hát, utána elég szarul éreztem magam, hogy belementem ilyenbe, pár évre el is vette a kedvem a fiúktól :D De azóta már volt két barátom, és tudom, hogy őket szeretem ^^
2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még semmit nem csináltam fiúval, de szeretném egyszer kipróbálni hogy szopok, de semmi mást nem szeretnék. Viszont erre soha nem találok senkit. Esetleg Debrecenben vagy környékén szeretné valaki? :)
2016. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

15-16

de 17 évesen lett biztos

2016. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

11-12 évesen már tudtam hogy a fiuk is vonzanak. Sokszor néztem az osztálytársaimat mikor tesire öltöztek

De még nem próbáltam ki semmit

15/f

2016. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan 12-13 évesen már éreztem talán hogy nincs minden rendben. Igazán 17 éves koromra fogadtam el magam :)

17 évesen volt az első barátom, ő 19 éves volt :)

Miután lefeküdtünk csak 1 picit volt bűntudatom , de aztán elmúlt és minden jó volt. :)

Már nem vagyunk együtt és most 18 vagyok.

2016. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis 13-14 éves koromban már éreztem hogy izgatnak a fiúk és voltam szerelmes egy osztálytársamba. Úgy igazán 18 éves koromra fogadtam el igazán akkor volt az első barátom, mindkettőnknek első ilyen kapcsolata volt és sajnos nem tartott sokáig de nem bántam meg vele semmit..utána kb fél évre feküdtem le először fiúval eleinte fura volt de addigra már teljesen elfogadtam magam.
2016. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

10 èvesen a Való Világ negyedik szèriájából a Jerzy kezdett izgatni először. Nagyon hamar rájöttem, hogy hányadán áll a dolog, ès könnyen el is fogadtam! Mai napig termèszetesnek tartom!:) 14 èvesen voltam először együtt egy akkor 25 èves fèrfivel 2013 nyarán. Ott is csak orál volt, ès egyoldalú. Èn kènyeztettem őt. Szóval lent mèg èrintetlen vagyok:) Nemsokára 17 leszek, de azóta nem volt "kalandom", amit nem is bánok mivel sajnos fitymaszűkülettel szenvedek ès egyenlőre mèg nem sikerült rávennem magam, hogy orvoshoz forduljak:) Tartok tőle:) Na de mindegy, eltèrtem a tárgytól..:D


16/f

2016. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

12-13, nem volt még senkim és nem is nagyon mertem, igazából túlzott önbizalom hiány, és mert az összes srác aki megtetszik az foglalt v simán nem kellek neki, esetleg túl fiatal vagyok neki...

(nyáron leszek 16)

2016. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!