Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti belemennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti belemennétek, mitévő legyek? (meleg)

Figyelt kérdés

Társkeresőn rámírt 1 pasi, 130 kilós pénzért szexet akar.

100000Ft-t fizetne, ha leszopna és kinyalna.

300000Ft-t ha meg is dugnám. Szerintetek? nekem megalázó lenne, személyes ismerősöm is és elég csúnya finoman szólva a pasi. Ti belemennétek?



2016. márc. 12. 16:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

még a világ legnagyobb pénzéért sem mennék bele,


annyit nem ér

2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

ezt nem mondhatod komolyan.:D

én le is zopnám, ha nem lennének soha többet anyagi gondjaim.:D

2016. márc. 12. 20:24
 13/39 anonim ***** válasza:
nem mennék bele semmibe amit nem akarok
2016. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele. És nem csak azért, mert "elítélendő", hanem nekem több kellene 100-300 ezernél, hogy felálljon olyanra aki nem tetszik, meg a tény, hogy egy ismerősről van szó...nem tartasz attól, hogy később is zaklatni fog?

Egyébként, ha nyugodtan tudsz aludni azzal a tudattal, hogy eladtad a tested és tényleg jól jön az az összeg, akkor belemehetsz, de én tutira elutasítanám gondolkodás nélkül. Ez csak nem az én reszortom.

Én NEM ítélkezem! 19/f

ui: Otthon szűkösen, de pont megvagyunk anyagilag otthon, szóval jól jönne a pénz, de ha nagyon kell, akkor keresek rá valami más módot.;)

2016. márc. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
utolsó: becsületes dolog
2016. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
kérdező:te adod el a tested, nem én
2016. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

ez így kényelmes.:(

még csak 19 vagyok és nem keresek.

2016. márc. 12. 21:10
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb gagastar Milánka...
2016. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem csak ezutan dobbennel ra arra, hogy nem a penz a legfontosabb (vagy ha neked ez a fontos, akkor biztos vagyok benne, hogy a munkaval megszerzett penz sokkal nagyobb kielegultseggel toltene el). Hova lenne ezek utan a meltosagod?? Le tudnal igy fekudni aludni?


Persze vannak olyan emberek, akiknek ez siman megy, de dontsd el, hogy egy suttyo akarsz lenni, vagy egy megbecsult ember. A ketto nem fer ossze.

2016. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

tudod kérdező, itt nem a pénz a lényeg, hanem az emberi méltóság, az előttem szólóknak igaza van, de ez volt az utolsó válaszom, tehát ahogy mindig is szoktam mondani ami drága családom hagyománya lett,


Aki pénzért akar valamit, az nem ember, az egy hülye :D

2016. márc. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!