Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, ti belemennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti belemennétek, mitévő legyek? (meleg)

Figyelt kérdés

Társkeresőn rámírt 1 pasi, 130 kilós pénzért szexet akar.

100000Ft-t fizetne, ha leszopna és kinyalna.

300000Ft-t ha meg is dugnám. Szerintetek? nekem megalázó lenne, személyes ismerősöm is és elég csúnya finoman szólva a pasi. Ti belemennétek?



2016. márc. 12. 16:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
nem
2016. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy miért lettem ennyire lepontozva.. azért, mert nem adnám el a testemet semmi pénzért se????


Amúgy 19 éves vagy, nem igaz, hogy nem találnál munkát, ha keresnél. 19 éves vagyok, már 2 éve állandóan brigádozok nyáron.. csak akarat kérdése.

#3 válaszoló voltam.

2016. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
sajnos értelmes válasz mind le van pontozva :(
2016. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

nincs még végzettségem, tanulok. ha el tudnék úgy helyezkedni, hogy rendesen keressek, akkor dolgoznék is.


én pont olyan ember vagyok, hogy megvisel egy ilyen dolog, de ha már kapnék 300000ft-t egy kellemetlen óráért, miért dolgozzak és törjem magam suli mellet, ha max egy hónapra kapnám meg a felét az összegnek?


meg lennék törve, de nem tudok mit tenni.:(

2016. márc. 13. 14:03
 25/39 anonim ***** válasza:
Nekem sincs végzettségem, 20évesen fejezem be a sulit.
2016. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek nincsen vegzettsege husz evesen, foleg Magyaroszagon, de ok megis dolgoznak es szemely szerint jobban megbecsulom oket mint a hozzad hasonlo embereket akik vmennyi penzert mar barmit bevallalnak
2016. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Idefigyelj! A tested akarod eladni? Ezt komolyan fontolóra vetted? Utána már nem tudnád visszacsinálni és a pénz is el fog fogyni. De az emlék amit veled tett az meg megmarad. Sose fogod kiheverni.
2016. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
egyszer fog sikerülni kiheverni. most azt túlélem, ha leszop és kinyal.
2016. márc. 13. 16:31
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele. Nem csak amiatt, mert nem akarnám magam "eladni", hanem amiatt is, hogy bármilyen betegsége lehet, amit szépen át is adhat. Akkor meg aztán bánhatod, ha életed végéig kell azzal élned 1 alkalom miatt.
2016. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem.


1. A pénz könnyen jön, könnyen megy.

2. Nincs gusztusom a saját testem "kiárusítására".

3. Akármit elkaphatsz tőle.

4. Ráadásul személyes ismerősöd, így eléggé sakkban tarthat, zsarolhat, hogy megvett téged szexre, én nem kockáztatnék, mert nagyon sz@r helyzetbe tud téged hozni mások előtt.

5. Ha valaki nekem nem jön be, az fizethet felőlem 10 milliót is, akkor sem áll fel rá. A pénztől semennyire sem lesz az én szememben valaki vonzóbb, egy 130 kilós túlsúlyos pacni akkor is egy túlsúlyos pacni marad, ha pénzzel tömné a zsebemet.

6. Simán át is verhet. Megtörténik a dolog, majd kijelenti, hogy nem fizet semmit. 100 meg 300 ezer forintokat még a hivatásos prostiknak sem adnak, szóval nekem ez a benyögött összeg nagyon irreálisnak tűnik. De még ha reális is lenne, akkor sem mennék bele.


Amúgy mi a helyzet azóta kérdező?

2016. márc. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!