Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányként meleg srácba voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként meleg srácba voltam szerelmes. Akkor én most mi vagyok? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy buliban ismertem meg, nagyon normálisnak tűnt és még aznap este úgy éreztem h beleszerettem.Akkoriban még szinte semmi tapasztalatom nem volt fiúk terén. Ott aludtam nála de nem volt köztünk szex.mikor hazamentem nekem adta a pulcsiját pedig nem volt hideg.Utólag tudtam meg h meleg

Bejelölt facebookon de hiába írtam neki nem írt vissza.Azóta töröltem. Iszonyat nagy sebet hagyott bennem szinte roncs lettem utána és hülyeségeket csináltam. Mi lehetett ez részéről? Már lassan 2 éve volt de még mindig sokat gondolok rá.Ő volt életem első szerelme és csalódása.



2016. márc. 13. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!

A srác lehet biszexuális is. Lehet te is bejöttél neki, de nem tudott mit kezdeni a helyzettel. Viszont nem érzett szerelmet, csak szimpátiát. Lehet csak barátként tekintett rád, vagy csak szimplán szimpatikus voltál neki, ezért kedves volt hozzád. A meleg srácok sokszor érzelmesebbek másoknál, így könnyedén összetévesztheted azzal hogy talán érezne valamit irántad.

Sajnos túl kell tedd magad rajta, ha tényleg meleg. De mint mondtam nagy eséllyel biszexuális. Ha még szerelmes vagy belé, akkor nem ártana felkeresned és tisztáznod ezt vele. Az is lehet ha megtudja szereted kipróbálná veled is a kapcsolatot.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is simán elképzelhető, hogy csak biszex volt. Főleg ha nem látszódott elsőre, hogy meleg.
2016. márc. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez biztos hogy meleg? Igen lehet, hogy biszexuális, de ha nem elsőkézből tudod, hogy meleg, akkor lehet, hogy hetero, csak a kedves pasik fajtájából.

Mert valakiről terjeszthetnek pletykákat.


Nincs veled baj. Te hetero vagy egyébként. :)

2016. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek:)
2016. márc. 13. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Jaj bele ne pusztulj már egy sikertelenségbe.
2016. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod egy pasi akkor is pasi attól, hogy esetleg a saját neméhez vonzódik. Tehát ha te lányként egy pasihoz vonzódsz, függetlenül attól, hogy ő kihez vonzódik, attól még megmaradtál heteronak.

Viszont honnan tudod, hogy tényleg meleg volt? Az is lehet, hogy csak szimplán nem akart tőled semmit és hogy ne bántson meg, azt mondta, hogy meleg.

Viszont ezen kár agyalni, nem minden jöhet össze az életben, majd lesz másik, akivel összejön.

2016. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen hogy a csajok mennyire nem viselik el ha lekoptatják őket.
2016. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus már! Mi az, hogy biztos biszex, ha nem látszódott rajta, hogy meleg??? Az elmondottak alapján semmi nem támasztja alá, hogy a srác biszexuális lenne, úgyhogy ne tápláljunk a hiú ábrándokat a kérdezőben. Rólam sem mondaná meg senki, hogy meleg vagyok (eddig bárkinek előbújtam, azt hitte, hogy szivatom), mégis 100%-ig a férfiakra gerjedek. Ennek ellenére szeretek udvarias és előzékeny lenni a nőkkel, mert ilyen nevelést kaptam és mert úgy gondolom, hogy megérdemlik. Akkor most én is biszex vagyok, ugye?!
2016. márc. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "mi lehetett ez részéről"? Semmi. Beszélgetett veled egy buliban, aztán meggondolta magát, hogy mégsem akar veled barátkozni, ezért nem írt vissza. Ennyi.

2 éve történt, egyszer találkoztatok és azóta sem beszélgetek és te még mindig utána ácsingózol? Hát nagyon ideje lenne, hogy keress magadnak valaki mást, mert ez nem normális dolog, függetlenül attól, hogy meleg-e a srác vagy sem.

2016. márc. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért utolsó kettő mert a csajok nem viselik el a visszautasít miközben ők sportot űznek belőle.

Egyszerűen szánalmas ez a belemagyarázás, higy biztos nem meleg csa biszex mert nincs ráutaló jel. Vicc az egész. Ha a srác megmondta, higy homár miért nem lehet tiszteletben tartani?

2016. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!