Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szlovákok mennyire homofóbok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szlovákok mennyire homofóbok hozzánk képest?

Figyelt kérdés
2016. márc. 22. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok különbség szerintem...
2016. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A magyarokkal (most voltam kint es tapasztaltam) eleg flegmak! Na ha meg meleg is vagy es tudjak.... El se merem kepzelni
2016. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sokkal inkább homofóbok mint mi.


Érdemes megnézni a szélsőséges politikusuk kedves véleményét: [link]

2016. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3. Ez a legjobb komment: " Soha nem a személyt kell támadni, hanem azt a nézetet, amit a személy képvisel. És mivel szerintem Slota a cionisták ügynöke, aki az "oszd meg és uralkodj" projektet valósítja meg, ezért nem szabad hagyni, hogy a cionisták ilyen közvetett módon is manipuláljanak bennünket. Nehogy már a magyarságot a homoszexuálisok mellé ültessék!!"


xDxDxD

Azért ez már beteg. :D

2016. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevésbé vagy jobban, mint Magyarország.
2016. márc. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as, én hol állítottam ilyeneket?


Csak beraktam egy cikket arról, hogy Szlovákiában a szélsőséges párt vezetője milyen alpári kijelentéseket tesz, jelezve, hogy ugyan nálunk is van ilyenre példa, de Vona sem mondott még eddig olyat soha, hogy ő leköpné vagy megverné azt aki a Pridera elmegy.

2016. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jan Slota egy degenerált, elmeroggyant idióta. A szlovákok sem veszik komolyan.
2016. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiában élek. Szóval annyit tudok mondani neked hogy a környezettől függ hogy az emberek elfogadnak vagy sem. Sok időt töltök Magyarországon is és véleményem szerint az idősebb genercáióval van csak probléma. Mivel meleg vagyok ezért a tapasztalataim azt mutatják hogy egy mostani 20 évessel simán eltudok beszélgetni még egy 30 éves illető akár nehezebben tud megbirkozni az adott témával. Most magam ellen beszélek de vannak idők amikor roszabb Szlovákiában a helyzet. Nem tudom hogy halottal vagy sem de volt népszavazás Szlovákiban arról hogy a melegek házasodhatnak vagy sem. Az eredmény természetesen NEM lett! (hozzáteszem nem voltam szavazni mert nem érdkelt) Ezzel csak annyia a tapasztalatom hogy mikor volt a népszavazás akkor a templomokban azt prédikálták, hogy ha arra szavazol hogy LEGYEN meleg házasság akkor bűnös vagy ISTEN szemében. Szóval a templomot látogató emberek teljesen homofób dumát kaptak.
2016. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon egyértelműen jobb a helyzet!

A 2015-ös Eurobarometer-felmérés szerint Magyarországon a lakosság 39%-a, míg Szlovákiában mindössze 24%-a támogatja az azonos neműek házasságát.

Magyarországon az arányt már az is jelentősen feljavítja, hogy itt relatíve sok nagyobb város van, élükön az 1,7 milliós Budapesttel, ahol az emberek annyira nem foglalkoznak az ilyesmivel, míg Szlovákiára inkább a kisebb városok és a falusias területek a jellemzőek.

Mindemellett az is közrejátszhat, hogy Szlovákiában erősebben van jelen a vallás. A 2010-es Eurobarometer szerint itthon 45% hisz Isten létezésében, míg Szlovákiában 63%. Habár az egyház kezd valamelyest enyhülni a kérdéskörben, a vallásos emberek körében azért kevéssé elfogadott a homoszexualitás, mint az ateisták körében.

2016. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!