Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit éreznek azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit éreznek azok a homofóbok akik szembetalálják magukat egy hozzám hasonló -én nem vagyok meleg- meleggel aki 108 kiló izomban, és büszke magára, és 2x akkora mint ők?

Figyelt kérdés
őszintén azért kezdtem el testet építeni, mert az öltözködésem egyedi, és emiatt sokszor beszólogattak anno, sőt ki is kezdtek 1x velem. de mióta elértem a 90 kilót azóta érdekes megszűnt a beszólogatás. meleg felvonulás napján elmentem erre arra kis szivárványos zászlóval, várva a beszólásokat, de semmi.... 108 kiló vagyok 16% os tsz vel és brutálisan erős! jah, és hetero 2 barátnőm is van, de a szívem ügye a melegek sorsa!
2015. szept. 6. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

"2 barátnőm is van"


gyökér vagy

2015. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom kb azt amikor Te szmebe találod magad olyannal aki nálad is nagyobb. Igazán primitív a felfogásod
2015. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Elmebajos vagy.
2015. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
és miért vagyok elmebajos, gyökér?
2015. szept. 6. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
majd ha THE ROCK-al találod szembe magad akkor legyél nagy!! :D
2015. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy homofób heteró. Te is heteró vagy. Két heteró ember találkozik ... Igen, és ...? :| Mi a kérdés?
2015. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd a pszichiáter megállapítja hogy miért...
2015. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
szerintem szöveg értelmezési zavarotok van:) kis fogyi, 90-100 as IQ val rendelkező szerencsétlenek :)
2015. szept. 6. 19:59
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Durva. Engem meg még csak 2 kigyúrt/nagydarab meleg mert zaklatni, fogdosni az életben. Régen vékony voltam, 2 méterhez csak 75 kg, a bordám is ki volt. Amúgy jóképű, szép arcúnak mondott vagyok.


-15-16 évesen egy nagy darab közismerten meleg srác jó párszor fogdosta a seggem az ebédlőnél sorban állva.

-17-18 évesen meg egy középkorú izmos csávó egy kínai ruhaboltban többször direkt elment mögöttem és a seggemet fogdosta, hozzám dörgölőzött.


Én meg ezek miatt (is) kezdtem gyúrni, hogyha egy meleg így próbálkozik, akkor meg tudjam verni. Most a 2 méterhez már 90 kg vagyok és erősen szálkás, ezen kívül fegyver is mindig van nálam. Persze nem csak a melegek elleni védekezés miatt kezdtem gyúrni, hanem mert egyszer egy cigány is ki akart rabolni még gimis koromban.


22/F

2015. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szíved ügye a sok homár sorsa, akkor menjél aztán akassz be párnak...veréb
2015. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!