Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Hogyan kell/le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Hogyan kell/lehet nagyon élvezni az anális szexet? Milyen érzés, ha jól csinálják?

Figyelt kérdés

Engem nagyon izgat a gondolat, hogy belém hatolnak és nagyon élvezem, de sajnos nem így van.


Többször próbáltuk már a párommal, és mindig vagy fájt, vagy nem éreztem semmit, később meg belülről húzott (mintha a bőrt húzná vki a kezén), meg valami "bökött" az ágyékomnál, és az eléggé fájt.

Magyarul eddig sosem élveztem, mindig vártam, hogy legyen már vége, pedig tágítottunk is 2-3 ujjal, és nem olyan rövid ideig + gél.


Mit csináltam rosszul? Vagy ezt nem képes mindenki élvezni? Mert olyanokat is láttam, aki csak attól képes elélvezni, ha dugják, max kicsit rásegít. Hogyan tudják ezt megcsinálni?

Már kipróbálni sem akarom annyira, mert előre félek, hogy fáj és rossz lesz.


Hogyan tudnám megszeretni és nagyon élvezni? Mert izgatni izgat, csak eddig valahogy nem sikerült.



2016. márc. 23. 11:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy még nem próbáltam. De szerintem el tudnék, több mint valószínű.
2016. márc. 23. 12:22
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Na drága, akkor nincs gond. Olyan pasit kell keresned aki uni. :) Szexeltek, leszop.. akkor feláll, majd neked csinálja popsiba, lehet elmegy. Majd befejezitek úgy, hogy te dugod meg őt. :)
2016. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Esetleg egy meleg fiú is írna/adna tanácsot?
2016. márc. 23. 13:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Huh, én vagyok a 3-as válaszoló.

Szerintem amit Tapasztalt lány ír, az ok-s.

Én full passzív vagyok, soha nem akarnék dugni, pedig nem kicsi.

Nekem már attól áll, ha babaolajjal zuhanyozásnál masszírozom az ánusz körül, sőt bele is nyúlok és simán elmegyek de szoktam ezt órákig csinálni- ha van időm rá.lol

Nekem egy bajom van, hogy néha annyira kiszáradt vagy kisebesedett hogy vérzett, ezért csak speciális babaterméket használok.

De a lényeg, hogy simán áll, ha valaki ott matat :))

És dugásnál is elmegyek anélkül hogy magamhoz nyúlnék.

Lehet, meg kéne próbálnod egy másik szerepet, vagy azért fájhat mert nyomja a proszatádat valaki már kérdezett erről nem rég.

2016. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is! Akarom de rossz... :( igy marad h aktiv vgyok!
2016. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször nyújtottam ilyen orgazmust fiúknak. Meg van a technikája, ahogy ezt csinálni kell. Volt olyan, akinek spontán orgazmusa is volt, attól már, hogy beraktam neki, nem egyszer, amin mindketten jól meglepődtünk :D Mondjuk ő pont nem szerette, ha tágítottam, ezért hagytam, hogy magának helyezze be a farkam, és utána csak kifolyt belőle :PP

Hátra fektetem a fiút, szépen, apró csókokkal haladok le a fejétől az ágyékáig. Sokáig szoktam nyalni, és közben a záróizmokat is masszírozom, meg kell várni, míg a passzív teljesen ellazul és elkezd öntudatlanul tolatni, én csak utána szoktam elkezdeni ujjazni. Első ujjamat nem nyomom be, hagyom h ráüljön, a síkosítóval nem spórolok, a fájdalmat mindketten el akarjuk kerülni :D Vizes alapú síkosítót használok. Amikor bent van az első ujjam akkor megkeresem a prosztatáját és lassan masszírozom, miközben leszopom. És amint készen áll, úgy egyre több ujjat viszek be, három ujj után már a farkamat.

HA nem szereted, hogy ujjaznak, akkor fektesd az aktívot a hátára és lassan ülj rá a farkára a te tempódban, hagyd, hogy a kemény farka utat találjon beléd. Ehhez viszont az kell, hogy viszonylag könnyen tágulj. Ha nem tágulsz olyan könnyen, akkor misszionárius póz, sok csók/petting, és hagyd, hogy a partnered a besíkosítózott farkát lassan beléd nyomja. Ne kezdjen el hamar mozogni, legyen időd tágulni, szakaszosan dugja beléd, kb. a feléig (akár tövig is), és addig ne húzza ki, utána mehet a menet.

Tipp: felfele görbülő pénisznél misszionárius pózban tudja a prosztatád elérni, lefele görbülőnél a kutyapóz az ideáli, de a síkosító elég fontos, a feneked és a farkát is alaposan kend be!


21 mfa

2016. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem sikerült úgy elmennem,hogy nem állt,csak a prosztatámat izgatta.

szerintem ne görcsölj azon,hogy nem áll. akkor álljon amikor kell,itt nem kell.

2016. márc. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!