Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudjuk szabályozni, hogy kikkel hoz össze a Sors, ki tetszik meg, kit ismerünk meg.


Mást is ért csalódás és szomorúság, mert egy olyan fiú tetszett meg neki, aki heteró, ráadásul még azt hitte, hogy esetleg az a fiú is meleg és érdeklődést mutat, holott csak szimplán barátságos és barátkozott?


És itt most nem azt értem, hogy csak tetszik a külseje. Hanem annál kicsit többet.


Mivel a másik fiú olyan kedves volt, amit félre lehetett érteni, ezért többet gondoltatok annál, mint csak barátkozást.

Aztán persze kiderült, hogy nem úgy van, ahogy azt elképzeltétek és jött egy mély csalódottság...



2016. ápr. 3. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátságos srác, akivel elkezdtem ismerkedni, mert azt hittem bejöttem neki. Végül semmi előjel nélkül pofátlanul rákérdezett, hogy meleg vagyok e nekem meg kicsúszott a számon...Hát kár volt. A történet végén senkinek se volt "Happy End"-je.:/(De e rövidebbet még mindig én húztam.)
2016. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom. :/

Biztos nem volt könnyű.


Igazából azért írtam ki a kérdést, hogy kicsit gondolkodjak el azon, hogy nem én vagyok a világ közepe, és mást is ér csalódás, nem csak engem.

Szóval hasznos volt a válaszod, köszönöm! :)

2016. ápr. 3. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen egyszer. Most épp a második csalódás előtt állok. :) Udvarolok egy srácnak, aki egyelőre fogadja, gondolom barátságnak hiszi és élvezi a figyelmet, de persze heteró, én meg nem mondtam el semmit magamról.
2016. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt nagyon vidáman írod. Akkor minek udvarolsz, ha tudod, hogy heteró? :/
2016. ápr. 3. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Èrdekes a kérdés; valóban hasznosak és érdekesek a válaszok is.

Szerintem nagyon sokunkkal történt már ilyen helyzet - velem is. A kérdés csak az, hogy ebböl ki és hogyan tud kimászni.

Velem minden elképzelhetö megtörtént már.

Volt, aki azonnal megszakította velem a kapcsolatot. Volt, aki nem vett tudomást róla. Volt, aki egyszer megengedte, hogy leszopjam, de többet nem kívánt - a kapcsolat szexualítás nélkül is megmaradt.

Volt, aki elfogadott engem úgy, ahogy vagyok. Volt, aki kikérdezett, hogy milyen melegnek lenni és szabad felfogásúként egyáltalán nem ítélt el.

Szóval általánosítani nem lehet.

2016. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel én heteró vagyok ezért nem igazán volt velem még ilyen... viszont nekem van egy meleg ismerősöm, én elfogadtam olyannak amilyen engem eggyáltalán nem zavar hogy meleg vagy sem, nyíltan közelít felém szexuális úton, meztelen képeket kér meg hogy talizzunk stb... persze illedelmesen vissza utasítom, de a barátságunk még mindig ugyan olyan mint elsőnek. Tehát a lenyég az hogy nem mindig fog csalódás érni, persze vannak olyan emberek is akik "elitélik" a melegeket, DE vannak olyanok is akik elfogadják őket, legrosszabb esetben is csak visszautasítanak és kész, majd a következő aki meg tetszik és meg szereted lehet hogy el fog fogadni és közben ő is meleg... szval ne add fel ;) :)


17/H/F

2016. ápr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csalódás akkor is ér ha a másik is meleg
2016. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6# válaszoló te nagyon kedves vagy! :) Az nagyon jó, ha elfogad egy heteró fiú, meg úgy is, hogy tudja azt, hogy tetszik nekem, de attól még ugyanúgy szenvedek miatta. :/


És igen, talán az rosszabb is, ha egy olyan fiú iránt vonzódsz, aki meleg, mert nála tényleg lehetne esély. Egy heteró fiú azért nem tud szeretni, mert nem vagyok lány.

2016. ápr. 15. 21:25
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a 6. válaszoló vagyok, egy hetero is tud szeretni egy meleget csak nem éppen úgy ahogy azt a másik szeretné... erre a szenvedéses dologra nem nagyon tudok mit hozzá fűzni ugyanis hetero vagyok tehát nem nagyon értem meg hogy mit érez egy meleg mikor egy heterót szeret :/
2016. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!