Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy melegből lehet heteró?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy melegből lehet heteró?

Figyelt kérdés
Én normális ember akarok lenni, családdal, stb... nem akarom,hogy gyülöljenek,bántsanak... Én elhiszem,hogy másoknak ez az élet jó,és normális, nekem nem...
2016. ápr. 9. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A nemi identitás nem választható dolog. Csinálhatsz úgy, mintha heteró lennél, de ettől még nem leszel az - és sem boldog, sem normális életed nem lesz.

2. Lehetőségek tömkelege áll előtted, lehet családod és nem fognak gyűlölni, csak ha te is utálod önmagad...

2016. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok. Jelenleg pasizok. Senki sem bánt, senki sem gyűlől.
2016. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Te talán nem is meleg vagy, hanem ocd-s, homoszexuális kényszergondolatokkal. Olvass utána a neten (angolul jóval több anyag van erről, mint magyarul).
2016. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!