Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak szerintem gáz és bunkóság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz és bunkóság az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon látom, hogy a nem válaszolás joga... Szerintem ha valaki ír alap, hogy visszaírok neki még akkor is, ha nem jön be. Erre van is kb sablon üzenetem. Bár ennél gázabb mikor kép küldés után (itt is van ilyen srác) kiderül, hogy jaj most nem tud valamiért képet csatolni vagy akármi. Tehát kamuzik. De ha nem jön be mondjuk a másik (ami benne van a pakliban) akkor miért nem mondja meg? Miért kell becsapni? Én pl ha nem jön be is küldök képet. Én lennék a túl korrekt?
2016. ápr. 16. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
A jellemtelenség sajnos divat. Azt hiszed a másik normális és rájössz, hogy nem. Nagyon rossz tud lenni mikor valakivel hetekig levelezel és ilyet csinál. :( Vannak ennél persze keményebb storyk is.
2016. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Énis korrekt vagyok 21/f
2016. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal amit írsz.

Viszont amikor ezredszerre is rámírnak egy "Hali, mizu?"-val, hát nekem már nincs türelmem válaszolgatni. Úgyhogy ilyen színvonalú levelekre alapból nem válaszolok.

2016. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha nem jön be, akkor megmondom neki kerek perec. De azt is meg mondom neki, hogy muszáj neki küldenie előre képet és csak akkor küldök, ha bejön. Nem szép dolog, de legalább én nem vagyok hazug. Megmondom neki előre, hogy mi lesz és annak fejében küldjön képet.
2016. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Sztem nem bunkosag...az sejibb amikor elkuldod a lanyt kedvesen h nem jossz be ...de a lany meg nyomul tovabb ...

Mindenkinek egyszerubb ha nem irnak vissza!

2016. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a korrektség alapja az, hogy ha nem jön be a másik is küldök képet. Ha ebben nem korrekt valaki, akkor másban se. Ez persze az egyéni véleményem.
2016. ápr. 16. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok bunkó van ilyen oldalakon, de én vissza szoktam írni, hogy köszönöm a levelet, de a továbbiakban nem szeretnék levelezni, s ha még ezután is ír, akkor nem válaszolok.

Létezik egy halom udvariassági dolog, amit sokan nem tartanak be. Pl. Ha valaki rám ír, és azzal kezdi, hogy "Korod?" akkor azt szoktam visszaírni, hogy bocsánat, de te szólítottál meg, illenék előbb NEKED bemutatkoznod.


Képet a fenti okokból elvből nem küldök. Régen küldtem, de csak rossz tapasztalatom volt. Sokszor kaptam viszont alig látható, mikroszkopikus méretű, elmosódott semmit nem érő foltszerű "képet" cserébe. Aztán rájöttem, hogy nagyon bizalmi dolog képet adni, tehát inkább kölcsönösségi alapon vagy megnézzük egymást élőben, és két perc alatt eldöntjük, hogy akarunk-e tovább ismerkedni. A másik megoldás skype-on beszélgetni - nem írogatni, hanem HANGGAL BESZÉLNI,és egy idő után eldöntjük, hogy megmutatjuk-e kamerán az arcunkat is.


Szerintem vigyázni kell, sok az őrült kamus, ki kell őket szűrni, és lerázni. Aki bunkó, és azzal kezdi, hogy "Adataid?" azt is le kell rázni, képet pedig soha nem szabad küldeni.

2016. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért sem szoktam képet küldeni. Ha valaki szimpatikus, akkor találkozok vele. Aztán élőben kiderül, hogy bejön-e. Nekem nem megerőltető utazni (ha nem helybeli), akinek pedig nincs fél órája legalább egy rögtönzött talihoz, arra kár is az energiámat fecsérelni. Meg aztán a kép olyan dolog, hogy az sem mutatja meg a teljes valóságot. Egy jól beállított, véletlenül túl jóra sikerült kép, némi photoshop, és élőben rá sem ismernél arra, aki a képen van.

A visszaírásról meg azt gondolom, normális üzenetre illik.

2016. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem az, ha valaki azt írja, hogy Adataid az nem gáz. Én se akarok pl kövér sráccal ismerkedni. Azzal egyet értek, hogy ha valaki köszönni se tud, azzal magát mutatta be. Ugyanis akkor nem vagyunk egy szinten. Szerintem is alap a köszönés. Az nekem már nagyon húspiaci feeling már. Na persze amúgy is, de azért az adatlapból és sok másból ki lehet szűrni embereket. Pl a helyesírás is alap kéne legyen. Azért megnyugtat, hogy elég sokan gondolkoztok úgy mint én. Mondjuk azok, akik képet kirakva ismerkednek biztos halmozottabban kapnak idősektől, stb levelet és egy idő után sok nekik, de akkor is magukat minősítik az emberek szerintem azzal ahogy viselkednek mondjuk egy ismerkedésnél.
2016. ápr. 16. 12:13
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy valaki felregisztrál egy társkereső oldalra, még nem kötelező neki mindenkinek válaszolnia. Milyen jogod dönti el egy idegen ember, hogy én mit csináljak?

Az más kérdés, hogyha elkezdenek ismerkedni, akkor bunkóság csak úgy eltűnni. De csak az ő egyéni döntései (hogy ír nekem) nehogymár engem is behatároljanak. Főleg, hogy milyen gáz a színvonal. Nekem több oldalnyi olyan "levelem" van, hogy "Szia, hogy vagy?" Nem, az ilyenekre nem fogok válaszolni. Nehogymár én teperjek, ha ő írt rám.

2016. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!