Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Csak szerintem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Csak szerintem nem bunkóság, ha nem válaszolok társkeresőn valakinek?

Figyelt kérdés
Miért lenne kötelező visszaírni,mikor kinnt a korhatár,hogy milyen sávban keresgélek...Erre rámírnak minden korosztályból,és elvárják,hogy válaszoljak.
2016. ápr. 20. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3%
És ahogy látom a százalékokat az itteni férfiak jól reprezentálják az átlag meleg férfiakat. Ugyanolyan idióták, mint a heterók. Tényleg jobb lenne a lányokra hajtanom.
2016. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Sem a meleg, sem a hetero pasik nem idióták!

Talán veled van a baj!

A kérdezőnek igaza van, mindenféle bar.om fent van a társkereső oldalakon, és direkt 'inzultálnak" olyan embereket, akiknél semmi esélyük.

2016. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%

Már bocsánat, de én senkit se inzultálok, egyszerűen rosszul érint, hogy miközben írok valakinek, ő nem tisztel meg annyival, hogy legalább elmondja mi a baj velem. Még egy ronda vagy válasznak is jobban örülnék.


Pedig soha nem írok, ha valami nem igaz rám az ő kívánságából.


Továbbá tapasztalat, hogy az ilyen emberek olyan lenézően tudnak nyilatkozni a femininekről, hogy az rosszab a katonaságot visszaállító akaró nyugdíjasokénál.

2016. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már pont ezért nem is merek ilyen oldalakra regisztrálni, mert szokásom szerint próbálnék illedelmes maradni, viszont akkor másról sem szól az egész, mint ezrével utasítgatni vissza fűt-fát-virágot. Teljesen megérthetem, hogy ez másképp nem megy, igazad van, jobb nem is válaszolni. Nem is az, hogy a kora nem stimmel, hanem olyan figurák olyan arcberendezéssel, hogyha este a járdán jönne szembe, az ember biztos, ami biztos, átmenne az utca túloldalára. És ezt kéne valahogy illedelmesen megfogalmazni nekik úgy, hogy meg ne bántódjanak. Van a francnak ehhez kedve. És mire leírnál egynek egy mondatot, már egy egész sereg ilyen ott van a nyakadban. Valahogy mindig ilyenek találják meg az embert. Bár nekem lenne tizede ennyi önbizalmam, mint ami ezeknek van, csak nem tudom, mire föl van nekik.
2016. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%

14-es ott a pont!

Nekem egy nő barátom regisztrált a diplomás társkereső vagy mi vot a neve.hu-ra és megunta és törölte magát és más néven újra feljelentkezett és mondta hogy ugyanaz a 20 ember azonnal lerohanta.

Amelyiket előző néven elutasította, azok közül kettő olyan ordenáré választ adott, hogy megijedt még a számítógép előtt ülve is, hogy ő nő létére nem is merne egyedül elmenni ezekkel randizni!

Egyik egy ronda vöröses hajú törpe volt, néztem a képet, és hát csodáltam hogy a barátomnak aki egy gyönyörű, magas sötét hajú, közgazdász végzettségű 24 éves lány egy jó negyvenes egzisztencia nélküli alacsony faxi mert írni. És mikor a lány írta hogy ő amúgy sem szereti a barna szemű pasikat egyszerűen átírta az adatlapján hogy kék a szeme.

Egyszóval hazudnak is.

A másikkal kulturáltan elbeszélgetett kb 3-5 levélváltás és amikor kiderült hogy erdélyi a pasi, megszólta a barátomat, hogy miért nem tudja fejből az összes qrva erdélyi megyét stb mert az is Mo-...mondta a barátom, hogy ő nem így vélekedik de ez már politika köszöni ebből sem kér, és még a másik erdélyinek állt feljebb hogy a magyar nőknek lejjebb kell adni az igényeiből...majd a magyar nők eldöntik!

A 3. egy nagyon aranyos srác volt, én is elkísértem a Starbucksban találkoztak, de nem volt olyan helyes mint kép alapján sőt!

Képen tiszta Paul Walker a valóságban...hát nagyon semmilyenke.

És a srác elkezdte hogy a Starbucks drága, és hogy ő a boltban vett egy pogácsát és most azt megeszi amíg beszélgetnek mert ő nem ad 1000 ft ot egy kávéért....

Xarrágás teteje a barátom olyan kétségbeesetten nézett rám, hogy mentsem meg, úgyhogy odamentem mintha összefutottam volna vele és a randiból semmi sem lett végül a srác lelépett és ezzel az internet randik világa nála be volt fejezve.

Mindenki jön a számokkal, életkor, súly, saját megszokás, hobbi stb, de alapvetően ismerkedni személyesen lehet. Meglátsz valakit, megmozdul benned valami és akkor leülsz kávézni vele, ha van szikra!

Én pl egyszer repülőn, egyszer a fodrásznál ismerkedtem a két párommal.

25/meleg

2016. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, azért aki szemszín alapján szelektál első körben, ugyanakkora üresfejű idióta, mint akik miatt sír, hogy zaklatják, már bocs.
2016. ápr. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el még egyszer alaposan oké...hátha megtalálod a megfejtést!

És mindenkinek joga van hozzá hogy eldöntse milyen típus tetszik neki, és milyen nem!

Igen, ez alapján választunk partnert és nem ülünk fölöslgese körökre egy olyannal aki első blikkre nem jön be!!

2016. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki neten zaklat valakit, az az életben is megteszi, ez nem üresfejű kategória már bocs, hanem bűnügyi kategória erről ennyit.

De tökmindegy ÉN senkinek nem ajánlom a neten történő ismerkedést.

2016. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Bunkóság, de én megengedem magamnak a bunkóságot.
2016. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki magát minősíti az online viselkedésével... Ha nem válaszol akkor is...
2016. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!