Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha melegek sérelmére követnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha melegek sérelmére követnek el bűncselekményt, miért az áldozatot hibáztatják?

Figyelt kérdés
Mindig a sztereotipikus válasz, hogy miért kell kihívónak lenni? Én meg úgy gondolom, hogy attól mert valaki meleg, de nem hirdeti még nem jogosít fel senkit arra, hogy bántsa ezért. Ha valaki felvállalja az nem provokálás.
2016. ápr. 25. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ez nincs így:)
2016. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Tisztában vagytok azzal, hogy a társadalom normális fele elhatárolódik tőletek, mégis provokáltok. Magadra vessél ha megvernek, leköpnek.
2016. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

# 2


A "társadalom normálisabbik fele" szerintem azoktól határolódik el, akik szexuális orientációjuk alapján ítélnek meg embereket, nem pedig a jellemük és a viselkedésük alapján.

2016. ápr. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
aki nem kihívó, meg nem viselkedik majom módjára, azt nem éri atrocitás - mert az ember nem is tudja róla, hogy meleg! Ha azért kötnek beléd, akkor valamit túltolsz fiacskám.
2016. ápr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Itt nagyon hosszú vitákat lehetne folytatni. Azok a heterok akik "normálisnak" tartják magukat azt mondják, hogy ők elfogadják a homoszexuálisokat, de ne provokáljanak. Náluk már az provokáció ha meglát téged a pároddal kéz a kézben sétálni. Ezek az emberek addig fogadják el a homoszexualitást míg nem találkoznak személyesen melegekkel. Érdekes módon ha két férfi vagy nő megejt egy csókot az utcán az provokáció, viszont ha két hetero már majdnem szexel azt figyelemre sem méltatják.


UI: Ha valami nem tetszik akkor ne nézz oda. Engem is zavar ha két hetero már 5 perce egymás szájában van és mégsem megyek oda leköpni vagy megverni őket. Nekik szabad? Emberek vagyunk ugyan azokkal a jogokkal és ezek a jogok senkit nem jogosítanak fel arra, hogy atrocitás kövess el az ellen aki neked nem szimpatikus. Ezek az atrocitások mind törvénybe ütközőek és most lehet jönni azzal, hogy jogom van a vélemény nyilvánításra. Igen, jogod van míg nem sérted vele más jogait és ha már mocskos ****zol becsületsértés követsz el.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Pár éve olvastam egy sztorit,ahol egy homofób dohányboltos baseball ütővel megtámadott egy meleg párt éjszaka,mert azok megcsókolták egymást.


A kiérkező rendőrök a verekedő embernek azt tanácsolták,hogy tegyen feljelentést közszeméremsértés miatt:D


Elég szomorú,ha egy átlag ember sincs tisztában azzal,hogy az önbíráskodás bűncselekmény,de hogy még a hivatalos személy sem szakszerűen jár el(rendőr),és szakszerűtlenül látja el a feladatát,az elég szomorú....

2016. ápr. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
gyerekek ne legyetek már ilyenek, szerintem is nagyon szép dolog, ha két meleg egymásnak esik vadul smárolnak és taperolják egymást, szerintem semmi gond nincs vele, szép és, esztétikus is, természetes is, és lélekmelengető is, hogy van még ilyen mély szeretet.
2016. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

Mikor láttál melegeket vadul egymásnak esni?? Én egyet sem láttam, heterokat viszont annál inkább.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
például tegnap este láttam 21:44 perckor a Blaha Lujza téren, de aranyosak voltak, nekem semmi gondom nincs velük és akik ott voltak azoknak sem volt. Ők smároltak én sétáltam, más hamburgert evett, de ahogyan őket nem zavarta az, hogy én sétálok úgy engem sem nagyon érdekelt, hogy smárolnak.
2016. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

A többi embernek is úgy kellene hozzáállnia ehhez az egészhez mint neked kedves 11-es és akkor békésen meglennénk egymás mellett.


19/Feminin/Passzív

2016. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!