Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha melegek sérelmére követnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha melegek sérelmére követnek el bűncselekményt, miért az áldozatot hibáztatják?

Figyelt kérdés
Mindig a sztereotipikus válasz, hogy miért kell kihívónak lenni? Én meg úgy gondolom, hogy attól mert valaki meleg, de nem hirdeti még nem jogosít fel senkit arra, hogy bántsa ezért. Ha valaki felvállalja az nem provokálás.
2016. ápr. 25. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is hamburgert ettem, de én kihánytam egyből. Fel kellett volna jelenteni a két kocsogot közszemérem sértésért.
2016. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

A csókolózás nem számít közszeméremsértésnek.


Amit,amúgy egybe kell írni.


Engem meg a hamburgerzabálóktól kap el a hányinger:)

2016. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

gyerekek, miért nem vagyunk képesek elfogadni egymást?

Én úgy vagyok vele, hogy ami egzisztenciálisan nem érint, akkor abba minek szóljak bele..., az hogy sokan lopnak, csalnak meg erőszakosak, szerintem baj, de az, hogy melegek csókolóznak...

2016. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs is így!

Ezt a nők megerőszakolásáról mondják.

Nem tudom hogy vetted át.

2016. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A nők megerőszakolása és a melegek elleni bántalmazás, pont emiatt hasonló. Mert a támadás, erőszak után az áldozatot hibáztatják. A nőket, hogy miért öltöznek kirivóan és a melegek miért viselkednek "kirívóan". Attól mert van egy feminim fiú, még nincs feljogosítva senki arra, hogy ezért megverje.
2016. ápr. 26. 21:27
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A nőket senki nem hibáztatja. A homárokat meg senki nem sajnálja.
2016. ápr. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!