Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek már nem érdeklem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem érdeklem őt? (bőv lent)

Figyelt kérdés
1 éve kapcsolatban vagyok a barátommal. A kapcsolat elején lelkes volt és mikor kevés volt az ideje akkor is tudott időtszakitani rám.Tudom rajtam is mulik néha keveset találkoztam vele.Mostanában titkolozik nem mond el szinte semmit,és munka után facera alig jár fel. Mostanában ir egy sms-t hogy nem jön netre. Egyébként biszexuális. Lehetséges hogy mással van? Lecci írjátok meg a véleményeteket. Köszönöm. (Meleg fiu)

2016. ápr. 30. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Furán viselkedik de ez nem feltétlenül jelenti azt hogy nem érdekled.

Lehet hogy munkahelyi gondjai vannak.

Meg kellene beszélnetek hogy miért van ez.

Ha személyesen nem tudtok találkozni, akkor ird meg neki azt hogy te most hogy érzel és hogy jó lenne ha el mondaná hogy miért ilyen.

2016. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy hete is 2 napot kellet kérdezgetni hogy mi a baj. A végén azt mondta hogy keveset találkozunk.
2016. ápr. 30. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy van vkije sajnos. :(
2016. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ezt így akkor nem értem. Ha az a baja hogy keveset találkoztok akkor miért nem szakít rád több időt?
2016. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
távkapcsolat? igen, lehetséges, de lehet csak sokat dolgozik..ezt nem mi fogjuk megmondani.
2016. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen távkapcsolat, egyebkent ő nem nagyon hisz a távkapcsolatban.
2016. ápr. 30. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt vele kell megbeszélned, plusz te érzed, hogy mi a helyzet, milyen volt eddig és milyen volt most.
2016. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az is lehet,hogy fáradt.
2016. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!