Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat nem erdeklem mar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat nem erdeklem mar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudni kell rolam hogy bizalmatlan, rideg vagyok, nehezen tudok megnyilni. Ilyen a termeszetem, probaltam mar valtoztatni de kellemetlenul erzem magam ha beszelnem kell egy kenyes temarol, legyen szo szerelemrol, tervekrol stb.

Van egy parom, fel eve vagyunk egyutt. O 27 eves, en 22. Nem mondtam meg ki a buvos szot, 'szeretlek'. Megesett, hogy elutasitottam ugy, hogy nekem fel se tunt..A szexet reszesitem elonyben, nem szeretek bujni, nem szeretek kezdemenyezni, eleg makacs vagyok.

Felek, hogy megcsal, felek, hogy hazudik, mindentol felek es ez felemeszt. 2 napja szotlan vagyok, agyalok minden hulyesegen es szegyellem magam ha ezeknek a dolgoknak hangot adok, tegnap mar odaig jutottam hogy szakitani akartam csak ne agyaljak, hadd legyek ujra nyugodt.. :( Megkerdezte, hogy mi zavar, mi faj es nem tunt ugy mintha idegesitene, higgadt volt es megfontolt ami meg jobban taccsra vagott, mar abban is ketelkedek hogy szeret.

Fel evig nem volt telefonom es most vettem, idaig tudtam a telefonja kodjat mert az o mobiljarol telefonaltam, de megvaltoztatta es elottem soha nem veszi elo.. Ezen is kattog az agyam!

Minden osszejott most, nem tudom hogy kecmeregjek ki ebbol az allapotbol. Tanacsok? :(


2016. ápr. 25. 13:29
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hagyd ott, jobb lesz neki nélküled.

Nem igazán kezeled szerencsétlen párként. Kb. úgy érezheti magát, mintha csak a szexért tartanád.

26/F

2016. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nagyon gáz vagy. Csoda hogy még veled van. Én biztosan régen otthagytalak volna. Kinek kell egy riged, fagyos fadarab...
2016. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem sürgősen menj el pszichiáterhez, mert így nem lehet gondolkozni.

Minek legyen veled egy nő? Makacs vagy, rideg és most még féltékenykedsz is?

Itt nem ő a hunyó! Ha szakítasz vele, akkor majd más miatt kattogsz.

Ne haragudj, de amit leírtál magadról az sehogy sem normális dolog. Ki kell mutatni az érzéseinket és nem lehet állandóan rettegni!! És ki kell tudni mondani, hogy szeretlek!

Ha ezeket nem teszed, akkor nem az a kérdés, hogy megcsalnak-e, vagy otthagynak-e? Hanem az hogy MIKOR?

2016. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
No vagyok!
2016. ápr. 25. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kezeltesd magad! Ezt tudom tanácsolni. Csoda, hogy eddig kitartott melletted.


Roncs vagy, ezt te is tudod. Keress fel egy pszichológust.

2016. ápr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Shaddark ***** válasza:

Jól gondolom hogy van ennek előzménye is?

Ha igen akkor rámírhatsz privátban, lehet tudok tanácsot adni, - de csak olyat ami rengeteg munkával jár és fájni is fog.

2016. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rád férne egy atyai pofon!
2016. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ilyen valaszokra szamitottam es el is fogadom, de van aki segiteni is tudna, nem csak szitkozodni?

Tisztaban vagyok, hogy ez nem normalis, ezert szeretnek valtoztatni!

2016. ápr. 25. 15:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok azzal,*
2016. ápr. 25. 15:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Segítettünk. Azt javasoltuk, hogy keress orvost. Nem viccből mondtuk, nem is sértésnek szántuk, hanem komolyan ez a megoldás.
2016. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!