Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek degradáló ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek degradáló ha egy meleg magát vagy a partnerét "kanos köcsögnek" vagy "kanos bu. -zinak" nevezi?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a hétköznapokban, hanem szex közben vagy szexuálisan túlfűtött helyzetben. Pl azt mondja szex előtt, hogy "Gyere ide te kanos köcsög, dugj meg", vagy ilyesmi.
2016. máj. 2. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bár hetero nő vagyok, de én és a párom előszeretettel használunk efféle mocskos szavakat. :D Nekünk ez belefér, és izgatónak tartjuk, mert tudjuk, hogy nem azért mondjuk egymást k.vának, meg kis köcsögnek mert bajunk van egymással, hanem mert... hát, a játék része mondhatni? :D Szóval, szerintem nem lealacsonyító, ha ezzel tisztában vannak a felek.
2016. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Ilyet mi is szoktunk mondani egymásnak.


20\F

2016. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de hát kinek mi...
2016. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki ezt szereti😄
2016. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

A köcsög szót mással helyettesítve igen, mert a pasim pakolná a bőröndömet és kihajítana :)

Minálunk nem szokás a trágár beszéd.

De az hogy gyere és baxxál már szét, olyan szokott lenni, ha az íróasztala fölött a monitort böngészi éjjel 11-kor.

Vagy hagy olyan üzit, hogy toljam haza a seggem, mert dugni akar. :D

2016. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
b_zizni szoktuk egymást, de nem szex közben, csak úgy poénból..köcsögözni nem
2016. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Degradáló, igen, az a lényeg benne. Az ilyesmi tud izgató lenni az adott szituációban, még a egyébként nem is elfogadható ez a fajta nyelvhasználat (számomra legalábbis).
2016. máj. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én néha durvábbakat is mondok, nekem ez bele tartozik az erotikaba.
2016. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez érdekes, a szívem, a baby, a cukipopsi már kihalt mint kifejezés?
2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azt én inkább romantikához sorolnám.
2016. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!