Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel még tavaly közömbösek voltunk egymással, csak úgy elsétáltunk egymás mellett. Még vkinek azt is mondtam hogy örülnék ha kirúgnák. Erre most idén egyre többet beszélgetünk és többet barátkozunk egymással. Amúgy annyit róla hogy focista, magas és jóképű (tényleg az) de nem sokat beszél. Matekon egymás mellé szoktunk néha ülni csak óra közbe neki simítja a lábát az én lábamhoz (mondjuk hagyom). A lábain nincs szőr (szerintem szőrteleníti magát vagy csak nem szőrösödik ezt nem tudom). Barátnője még nem volt annak ellenére amilyen jóképű. Ezen kívűl nem rég beszéltünk a kirándulásról. Megkérdezte hogy megyek e én meg azt mondtam hogy igen, erre meg jó akkor ő is biztos ott lesz. Utána beszéltük hogy harmadik barátunk is jön és hogy neki van három személyes sátra és hárman elférnénk de az se lenne gond ha csak ketten lennénk így jobban elférnénk majd... Plusz küldött egy kacsintós smileyt. Lehet hogy csak én képzelem be magamnak hogy meleg és csak barátkozni akar hát ki tudja... Ha úgy alakul akár egy körre benne is lennék vele.
2016. máj. 2. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Omg omg omg

Ezek tutira jelzések feléd , nem hinném hogy poénból csinálná.

2016. máj. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen drágám, ő garantáltan meleg. De a kérdésedből azt gondolom, hogy ezt már tudtad.
2016. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Tuti lessz ott a kiránduláson egy kis himi-humi vagy maszatolás:) Nem meleg szerintem...Tetszik a pasi?
2016. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát jah, bejön de amúgy jóképű meg izmos és a lányok mindig körbehemzsegik úgyhogy nem csak nekem tetszik.
2016. máj. 2. 22:07
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező!

Ezek elég egyértelmű jelzések. Nem mondanám azt hogy meleg, de biszexuális hajlama mindenképp megvan. Ha bejön neked, akkor úgy gondolom érdemes lenne te is engedj neki, és közelebb kerüljetek egymáshoz. Ahogy látom ez nem lesz nehéz, ő már mondta hogy kettesben szeretne a sátorban lenni.

Természetesen nem szabad elfelejteni hogy lehet csak tényleg barátként tekint rád, és csak így fejezi ki.

Adj egy kis időt még magatoknak, közben meg szervezz közös programokat kettesben, akkor jobban megtudod mit szeretne. Például hívd át magadhoz, nézzetek meg egy filmet, és ülj közel hozzá. Keresd a testi kapcsolatot, ha nem utasítja el, akkor menj tovább, hamar rájössz hol a határ, vagy egyáltalán van-e határ.

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2016. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
szoktam (heteró) haverjaimmal ilyenekkel poénkodni, szóval ezt így nehéz megmondani, mert te vagy ott abban a helyzetben, neked kell érezni, hogy csak poénkodik vagy flörtöl veled
2016. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is szoktam hülyéskedni a legjobb barátaimmal csak vele ezt még nem csináltam, meg ő inkább az a komolyabb típus de vele is lehet azért szórakozni és viccelődni.
2016. máj. 2. 23:12
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

szia

addig üsd a vasat amíg meleg :D


ez ilyen helyzetek napról napra változnak. használj ki minden lehetőséget.

2016. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
hát, akkor nehogy még valakit beengedj abba a sátorba
2016. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

biztos nyitott veled dolgokra, de majd meglátod ott a kiránduláson

öltözőben, tesióra után hogy viselkedik? láttátok már egymást meztelenül?

2016. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!