Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel még tavaly közömbösek voltunk egymással, csak úgy elsétáltunk egymás mellett. Még vkinek azt is mondtam hogy örülnék ha kirúgnák. Erre most idén egyre többet beszélgetünk és többet barátkozunk egymással. Amúgy annyit róla hogy focista, magas és jóképű (tényleg az) de nem sokat beszél. Matekon egymás mellé szoktunk néha ülni csak óra közbe neki simítja a lábát az én lábamhoz (mondjuk hagyom). A lábain nincs szőr (szerintem szőrteleníti magát vagy csak nem szőrösödik ezt nem tudom). Barátnője még nem volt annak ellenére amilyen jóképű. Ezen kívűl nem rég beszéltünk a kirándulásról. Megkérdezte hogy megyek e én meg azt mondtam hogy igen, erre meg jó akkor ő is biztos ott lesz. Utána beszéltük hogy harmadik barátunk is jön és hogy neki van három személyes sátra és hárman elférnénk de az se lenne gond ha csak ketten lennénk így jobban elférnénk majd... Plusz küldött egy kacsintós smileyt. Lehet hogy csak én képzelem be magamnak hogy meleg és csak barátkozni akar hát ki tudja... Ha úgy alakul akár egy körre benne is lennék vele.
2016. máj. 2. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Ebbe az a szar ha félreérted... Utána nehogy elmesélje, hogy meleg vagy...
2016. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tesi óra után általában nem zuhanyzunk mert nincs rá idő ezért még nem is láttam meztelen csak egy szál boxerban (és ő is engem). Ugye mivel többen vagyunk az öltözőben ezért nem nagyon lehet ott kibontakozni de azért szoktunk hülyéskedni. Egyelőre én nem szeretném hogy elterjedjen rólam a suliban hogy meleg vagyok ezért nem is merek bepróbálkozni, majd a kiránduláson lesz ami lesz (amúgy 1 hét ezért bőven van rá lehetőség szerintem).
2016. máj. 3. 09:13
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Szurkolok, majd írj mi volt ;)
2016. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
A lábsimítás semmi, azt nekem is csinálta egy srác már, és heteró volt. Azért sok sikert :)
2016. máj. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!