Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mégegyszer kiírom mert áthelyezték más kategóriába a kérdésemet. Mostanában eléggé elkezdtem foglalkozni mások véleményével az a baj. Igazából arra jöttem rá hogy akárhova megyek, vagy maradjunk csak az osztályomnál egyszerűen nem merem magamat adni mert attól kell rettegnem hogy mit fognak mondani, én, aki leszar mindenkit. És az osztályban a lányok persze azt mondják hogy jajj hát mi elfogadjuk ezt, de amikor olyat mondok vagy csinálok ami más akkor furcsán néznek vagy múltkor azt mondta az egyik hogy jajj ezt hagyd már abba, én nem értem ezt, ha elvileg a barátaim akkor miért akarják beszabályozni hogy mit tegyek és hogyan viselkedjek? Vagy manapság ezek a barátok? Annyira rosszul esik, de nem úgy esik rosszul hogy sírok miatta stb hanem úgy esik rosszul hogy én megmondanám a tutit nekik de ők többen vannak és én nem érek így semmit. Olyan nehéz hogy nincs egy olyan ember akivel elhülyülhetnék, aki nem fél előttem magát adni és én is adhatnám magamat előtte és ő rohadtul nem vonná kérdőre hogy jajj mi volt ez a mozdulat meg ez a beszéd, hanem elfogadna így és ellenénk és jönne elém a sulihoz stb. A portás viszont nagyon szeret, azt mondja hogy azonnal szarjam le őket, mert nem éri meg ilyenekkel foglalkozni csak féltékenyek meg irigyek meg azt mondja neki nagyon tetszenek ezek a lányosabb megmozdulásaim de sok mindenkinek tetszik és elfogadja csak éppen a hadd ne mondjam milyen osztályom nem képes meg van egy srác ő nem meleg sőt homofób aki vágja a fejeket a hátam mögött ha olyat mondok vagy csinálok de a szemembe fél megmondani, hát nekem ne vágja a fejeket. Csak egyedül nehéz ha senki nincs melletted. Meg ma is bementem és elvoltam magamnak és a tanárok is látják hogy valami nem okés mert nem ilyen vagyok.:/ Semmi másra nem vágyom jobban mint egy lelkitársra, egy másik ,én'-re esküszöm nektek hogy nagyon megbecsülném őt és nem kell hogy a párom legyen meg szerelem stb csak mellettem legyen és én is mellette jóban rosszban. Mondjuk lehet ez csak ilyen álomvilág de én hiszek benne azért hogy vannak még ilyen emberek. Ti mit csinálnátok a helyemben? 21/mf

2016. ápr. 26. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minél inkább azt látják, hogy felhúzod magad a viselkedésükön, annál inkább folytatni fogják.


A megoldás nem egyszerű, de nagyon hatásos: ne mutasd jelét annak, hogy észrevetted, amiket csinálnak. Semmi jelet sem. Ne reagálj se verbálisan, se test-beszéddel.

Ettől még igaz, hogy belül zavarni fog, de ez sajnos nem fog változni. Viszont amikor egyedül leszel, akkor vagy sírással, vagy egy üvöltéssel, vagy bármivel, ami neked hasznos kiadhatod magadból a reakciódat. (És erről így tudni sem fognak, ez a lényeg.)


Egy idő után, amikor érzékelik, hogy teljesen hidegen hagynak a megnyilvánulásaik, abba fogják hagyni, mert tudják, hogy lepereg rólad.


Ennyit tudok segíteni.

Ha jó lenne valakivel beszélned, akkor írj bátran.


Sok sikert a tanácsom kivitelezéséhez, remélem hamar megoldódik a probléma.

2016. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

@ 14:23


Te is az ostobaságból.

2016. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A portásnak igaza van! szard le őket! Tudom nehéz neked hogy egyedül vagy é ez érthető. De jobb ha nem foglalkozol velük,nem ér annyit. Ezekkel az állítólagos "barátaiddal" van a probléma. Ők mind szánalmasak,nem bírják elfogadni ha valami kicsit is más. És nem ők ezt nem fogadják el, ha így lenne akkor nem akarnák beszabályozni hogy mit tegyél.


Szóval ne merészelj velük foglalkozni! Te sokkal jobb vagy ezeknél az embereknél. Hidd el vannak még olyan emberek akik elfogadnak olyannak amilyen vagy, akik nem akarják beszabályozni hogy mit tegyél, és akik mindig melletted vannak.


Ha szükséged van valakire akivel beszélgethetsz én itt vagyok. :)

2016. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pschmith ***** válasza:
100%

Szia!


Hidd el hogy Neked is meg van a másik "Én"-ed! De amíg nem találod meg akkor pont azzal tudod megmutatni hogy milyen erős vagy, hogy kiállsz így is magadért! S ezt nem valakinek kell megmutatnod hanem Önmagadnak! Tudom, hogy nehéz. De ne hagyd hogy bárki is befolyásoljon, még az érzéseidet sem, ne érezd senki miatt rosszul magad, ha ők tényleg nem szeretnek úgy, vagy problémájuk van azzal amilyen vagy, akkor ők egyáltalán nem barátok és lehet nekik Pápát inteni. Mert hidd el ilyenekre egyáltalán nincsen szükséged, mert Te máris jobb vagy náluk! S az még szebbé teszi úgymond a helyzetet mint írtad is, hogy ők vannak többen. Ha még így is kiállsz magadért s megmutatod hogy Téged fikarcnyit sem érdekel hogyan vélekednek Rólad, akkor hidd el hogy még sokkal több önbizalmat és energiát fog Neked adni!


"Légy aki vagy, és ne hagyd, hogy bárki megingassa az egyéniségedbe vetett bizalmadat!"


Remélem, átment valami ebből a válaszból s tudtam egy kicsit segíteni:

22/fiú


Ui.: Ha csak annyi kell, hogy el menjen valaki eléd a suliba akkor, szívesen elmegyek ha akkor elhiszed, hogy egyedül sokkal többet érsz, s sokkal erősebb vagy mint bárki más!

2016. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!