Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Le lehet úgy élni egy életet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet úgy élni egy életet, hogy a szüleimnek nem mondom el, hogy meleg vagyok? 21/f

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé homofóbok. Szerintetek rájönnének egy idő után?

2016. jún. 6. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelépsz, és soha többé nem hallanak rólad, akkor megoldható. Más esetben nem, hiszen nyilván nem akarod magányosan leélni az életedet. Ha találsz magadnak valakit, akivel komoly kapcsolatod lesz, azt elég nehéz eltitkolni egész életedben.
2016. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha meg eltitkolod a pasidat, az lesz gyanus 1 ido utan h nincs csajod. Ami meg megoldas lehet, hogy falbol osszeszedsz 1 leszbi csajt, aki otthon ugyanigy titkolja.
2016. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már nem velük fogsz élni, akkor nem. én 24 vagyok és apám még mindig nem tudja. anyu igen. de apának nem tudom mikor lesz bátorságom elmondani...plusz még csomót kamuztam is neki, amikor sokat zaklatott a nőkkel:D hát nem fog örülni, amikor megtudja, hogy egy fiúval élek :/
2016. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem neked könnyebb hosszútávon, ha elmondod. Én is annó ezért bújtam elő.. tudom, hogy nehéz (volt) nekik, de nem fogok hazudozni egy egész életen keresztül.
2016. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kovpet ***** válasza:
100%

"Szerintetek rájönnének egy idő után?"


Számít ez egyáltalán?

2016. jún. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem full hülyék ráfognak jönni előbb utóbb. Szerintem jobban tennéd ha még az előtt te mondanád el nekik.
2016. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor úgy látszik meg kell tudniuk. Majd egyszer ha lesz erőm hozzá.
2016. jún. 7. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

WTF?!?!?!


A világtörténelem során csak százmilliók és százmilliók élték így az életüket. De neeeeem, nem lehet...


25/F, meleg

2016. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem laksz velük, akkor megoldható, ha velük laksz, akkor nem igazán.

Attól is függ, hogy a szüleid mennyire idősek. Ha nem okoz gondot számodra a titkolózás, akkor lehet nem érdemes elmondani nekik, hiszen minek akasztanál egy ekkora fájdalmat a nyakukba (mert ugyebár ezért bármennyien is le fognak offolni, de ez a szülőnek is egy óriási fájdalom). Ha viszont olyan szüleid vannak, akiket érdekel, hogy mi van veled, lehet velük beszélgetni bármiről, akkor egy idő után el kell nekik mondanod.


Ha rászánod magad, hogy elmondd, azt jól készítsd elő, és ne várd azt, hogy rögtön elfogadják, hiszen ahogy te végigjártad korábban azt a lelki tusát, úgy a szüleidnél ez csak akkor kezdődik, amikor elmondod nekik, így muszáj türelmesnek lenned.

2016. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mivanveletek? ***** válasza:
100%
Persze,hogy le lehet...A kérdés az,érdemes-e...?? Hisz a szüleidről van szó,még akkor is ha homofóbok..
2016. jún. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!