Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek azt, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Apukám nagyon előítéletes, amikor melegek vannak a tévében mindig azt mondja, hogy ezeket a dunába kéne lőni. Anyum nem ilyen, de szerintem fél apumtól, ezért nem állna ki mellettem.


Még teljesen szűz vagyok ilyen téren (is) valaki, ha adna valami olyan tanácsot, amit ha megfogadok, apám nem fog meverni, és nem tesz ki otthonról, nagyon hálás lennék!


Elmondanom, mindenképp elkell, azzal ne jöjjön senki, mert azt nem tudom megtenni! Köszönöm mindenki segítségét!:)


2016. márc. 29. 03:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

#1

Gyógyíttasd te meg magadat.;)


Igazából én is éppen ezen dillemázom, mert úgy gondolom, nálam is itt az ideje, hogy tudjon róla anyukám. (16 éves leszek hamarosan). Én úgy tervezem, hogy a születésnapomon kitálalok. Anyával délelőtt úgy is biztosan valami közös program lesz, szóbahozom a témát és... Délután meg lesz valami party/buli, ahol a hozzám közel állók nagy része ott lesz...

Talán lesz bátorságom.

Bocsi, hogy nem adtam érdemi tanácsot, ez a válasz inkább számomra hasznos...

2016. márc. 29. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nagyonis hasznos választ adtál kedves második! Köszönöm. Szülinap az tényleg jó ötlet, hogy akkor, legalább nem fog megverni a rokonaim előtt, és ha elkezd balhézni nagyim majd megvéd, mint mindig:)
2016. márc. 29. 05:09
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos lehetsz:-) én nem mondanám el! Mi történik ha nem mondod el? Én sem mondtam el senkinek és egész jól elvagyok.
2016. márc. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
6%
Neked egy nagyon rendes faterod van, becsuld meg.
2016. márc. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 kovpet ***** válasza:
79%

Hány éves vagy?

Milyenek a körülmények?

Én a helyedben NAGYON megfontolnám, hogy elmondom-e vagy sem. Ha szélsőségesen idióta a fater, akkor tényleg berághat rád és annak akármilyen következménye is lehet.

Amúgy nem hiszem, hogy kis hisztin kívül más is lenne, de ezt neked kell érezned. Ha kis esély is van rá, akkor hallgass. Tudod, hallgatni arany :)


De ezt azért olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__2..

2016. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd el. Nem is ertem miert mondanad el ezt a szuleidnek:D en jelenleg 20 vagyok de egyszer nem fordult meg a fejemben. Egyreszt azert mert ugy erzem semmi kozuk ehhez, nagyjabol olyan mintha azt mondanam el nekik, hogy milyen pozba nyomjuk, meg hova szoktunk elvezni, en nem szeretek a szuleimmel a szexualitastol beszelni. Aztan ha lenne baratom es hazahoznam azt mondanam, hogy csak egy haver egyetemrol:D nem ertem egyeseknek miert ennyire fontos ez.
2016. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Ne köntörfalazz, legyélmhatározott és mondd el, hogy mi van. Lehet, hogy meg fogják érteni
2016. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Hmm olyanert verne meg az apud amiről nem tehetsz? Az elég szomorú! Otletet nem tudok sajnos de én is a saját szüleimnek elmondanám ha így lenne csak a külömbség hogy a faterom egy idő után megértené és támogatna ugyanúgy mint most :)
2016. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd el, ha már önálló életet élsz, és semmiben nem függsz tőlük. Max anyukádat avasd be, aki majd segít valahogy leszerelni apukádat, ha arról kérdez, miért nincs barátnőd, meg ha megjegyzéseket tesz a tévés melegekre. Van bőven időd elmondani, nem kell megkockáztatnod azt, hogy emiatt bántsanak, vagy utcára rakjanak.
2016. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Mond el nyugottan,hal istennek kevesebb lesz a szmob ebbe a vilagba,tenyleg mond el!szivesseget tennel!
2016. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!