Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek hogy meleg vagyok? 16/l

Figyelt kérdés
Már egy ideje barátnőm is van és szeretném bemutatni.
2015. ápr. 9. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom ha jó lenne a hozzáállásuk a melegekhez, nem tetted volna föl a kérdést. Én azt tanácsolom, hogy amíg rájuk vagy utalva, amíg megtudják keseríteni az életed, addig ne mond el. Ha már külön vagy, van saját életed, na majd akkor.
2015. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
oszinten. mivel a szuleid, meg kell hogy ertsek. de ne ugy mond hogy ez mar vegleg igy marad, es orokke. csak hogy most igy erzed. mert a vegleges dolgok megremitenek oket, es igazabol Te sem tudhatod mit hoz a jovo, meg annyi minden tortenhet, es valtozhat, meg fiatal vagy, lehet megunod ezt is, lehet hogy kepes vagy ferfit is majd szeretni, mindent meg lehet unni hidd el, es meg nagyon sok minden all elotted. mond meg nekik hogy szereted oket es diszkreten kezeled a helyzeted, de nem titkolod elottuk, es ertsenek meg, ne szegyenitsenek meg, mert ez van most es kesz. te igy erzed. aztan majd ki tudja hogy lesz. szerintem igy mond el. de te ismered a szuleidet, hogy milyen emberek es hogyan kell talalni a dolgokat nekik,legyen okos es tisztelettudo veluk, ha beszelsz, amennyire lehet, sok szerencset.
2015. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
masik valaszolonak uzenem tisztelettel: egy ferfit is lehet nyalni ;)
2015. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen sehogy, mert ennyi idősen úgyis csak beléd fognak állni, hogy hülye vagy, meg lázadó tini és szégyent hozol rájuk, stb. Jól nem sülhet el. Majd valamikor 20 évesen térj vissza a témára, amikor már meg kell érteniük, hogy felnőtt fejjel gondolkozol és igen is a nőket szereted.
2015. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
3 de hányinger vagy
2015. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
3 csak szimplán primitív...
2015. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém, hát nem lesz könnyű dolgod, részvétem, nem lehet könnyű ezzel így együtt élni. Sok sikert, remélem megértő szüleid vannak. Az biztos, hogy ez még csak az első nehézség, ami vár rád az életed során, lesz még bőven miatta. :(
2015. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először mond el csak az egyik szülődnek, akivel esetleg jobb vagy közelebbi viszonyban vagy,vagy amelyikük nyitottabb erre a témára, hátha úgy könnyebb.
2015. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
minden nő alapjáraton bisex. nekik ez a start kocka ;DD
2015. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es, te milyen alapon nyilatkozol az én nevemben?
2015. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!