Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kialakulhat homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat homoszexualitás egy fiúban amiatt, hogy az anyja pucéran mászkál a lakásban mindig?

Figyelt kérdés
Akik melegek lettek fiúk, valamit nem vettek észre, hogy mi miatt lett úgy, ahogy?

2016. jún. 11. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

A 9. válaszoló értette egyedül a kérdést, az ő válasza logikus is. A többi válasz nem igazán logikus.

Szerintem kialakulhat. Régebben én is voltam úgy, hogy amikor lengébb öltözetben láttam egy lányt, anyám jutott eszembe, amikor hasonlóan láttam. Szerencsére ez elmúlt.

Így valóban kialakulhat a női testről egy olyan fogalma az embernek, ami akadályozhatja a nemi izgalom kialakulását női test hatására.


Tudom, ez a divat, hogy aki meleg, az annak születik, de azért sok más is beleköp a levesbe. Ezzel senkit nem bántok, csak tényként írom.

2016. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jöhetnek még okosságok, szidhattok engem is, h hülyeség, de egy ilyen anyukát ismerek, akinek a gyerek valszeg meleg hajlamú, csak azért jutott eszembe a kérdés.

örülök azért, h megértették páran a logikáját a kérdésemnek :)

2016. jún. 11. 16:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Értem a logikát, de nem értek vele egyet. Szerintem az, hogy a családtagjaink tabuk a szexualitással együtt fejlődik ki a gyerekekben, ez nincs (teljes mértékben) belénk kódolva születéstől kezdve. Itt is azt írják, hogy az ellenkező nemű szülőnek pont azért nem kellene a gyereke előtt meztelenül mutatkoznia, hogy szexuálisan ne stimulálja:

[link]

2016. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk apám maszkál meztelenül
2016. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes felvetés. Nálunk anyám mindig meztelenül mászkált és én melegnek vallom magam. De nem a farok-pina dolog miatt, hanem a női mentalitás, viselkedés nekem egyáltalán nem vonzó. A test másodlagos és nem érzek undort a női test iránt. De arra emlékszem, hogy zavart a meztelen mászkálás. Nem tudom, összefügghet-e.
2016. jún. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Homoszexualitást szerintem nem, de azért lehet, hogy késöbbiekben pszichológiai tényezőt annál inkább, a mi kultúránkban. Habár ott vannak a nudisták... szóval az se biztos.
2016. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én az lettem, de mindig is apám mászkált itthon meztelenül, anya sosem. Szerintem ennek semmi köze a szexualitásomhoz.
2016. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a kérdésen már én is gondolkodtam, ugyanis nálunk is édesanyám - ha nem is járkált állandóan, de - kiskoromban gyakran bevitt a fürdőbe magával, amíg tusolt. Hogy minek, nem tudom a mái napig sem. Undort vagy ilyesmit én sem érzek a női test iránt, szimplán csak hidegen hagy.
2016. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 L.Bandita ***** válasza:
100%
Erről valamit hallottam régebbről, magától az ellenkező nem nemi szervtől undorodik meg a fiúgyermek, ha meglátja édesanyját, ami törést okozhat később az ő szexuális fejlődésében.
2016. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom hogy ez tényleg össze függ e de amikor en kicsi voltam mi mindig meztelenül rohangáltunk a házban... Anyu még most is de ez egy érdekes koncepció. Meleg vagyok szóval lehet benne valami. Lehet hogy te kapod a következő Nobel díjat:)
2016. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!